справа №2-1037\08
РІШЕННЯ
ІМ"ЯМ УКРАЇНИ
25.01.2008року місцевий суд Суворовського району м.Херсона у складі:
Головуючого судді Ігнатенко П.Я.
при секретарі Кучерук О.М.
розглянув у попередньому розгляді цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -
встановив:
ОСОБА_1. 18.12.2007р. звернувся до суду з позовом про розірвання шлюбу, посилаючись на те, що з відповідачкою знаходиться в зареєстрованому шлюбі з 03 вересня 2005 року. Від шлюбу мають сина ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1 р. н.. За період спільного проживання нормальні сімейні відносини не склались у зв'язку з втратою почуттів любові та взвємоповаги один до одного. Сім'я розпалася, та поновити її неможливо.
Позивач в судовому засіданні позов підтримав, просить розірвати шлюб,оскільки з відповідачкою не проживає, тож сім'я розпалася, поновити її неможливо, спору про розподіл майна не мають а також при видачі свідоцтва про розірвання шлюбу витрати покласти на нього.
Відповідачка в судовому засіданні позов визнала, на розірвання шлюбу згодна, майнового спору не має, просить справу розглянути у попередньому розгляді та недавати строку на примирення.
Виходячи з наведеного, суд вважає, що рішення у справі можливо постановити при проведенні попереднього судового засідання.
Відповідно до ч.4 ст. 130 ЦПК України при визнання позову ухвалюється судове рішення в порядку, встановленому ст. 174 цього ж Кодексу. Згідно ч.4 ст. 174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.
Суд , вивчивши матеріали справи, заслухавши сторони, приходить до висновку що позов підлягає задоволенню, з таких обставин.
Судом встановлено що сторони перебувають у шлюбі, який зареєстрований Дніпровським відділом реєстрації актів цивільного стану Херсонського міського управління юстиції 03 вересня 2005 року, аз № НОМЕР_1, мають сина ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1 р. н., спільного господарства не ведуть, разом не проживають, шлюбні стосунки припинили, поновлювати сімейні відносини не збираються, тобто суд вважає що сім'я розпалась повністю, тому шлюб підлягає розірванню.
У відповідності до ч.1 ст. 110 Сімейного Кодексу України позов про розірвання шлюбу може бути пред'явлений одним із подружжя, та ч.2 ст.112 Сімейного Кодексу України суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.
На підставі викладеного, ст. ст. 110,112 Сімейного Кодексу України керуючись ст.ст. 130, 174,175, ЦПК України, суд
ВИРІШИВ:
Позов ОСОБА_1 - задовольнити.
Шлюб зареєстрований Дніпровським відділом реєстрації актів цивільного стану Херсонського міського управління юстиції 03 вересня 2005 року, аз № НОМЕР_1 між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 - розірвати.
При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути з ОСОБА_1 - 17 грн., ОСОБА_2 від сплати звільнити.
Рішення може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду
Херсонської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 10-дений строк з дня
проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20
днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.4 ст. 295
ЦПК України.