Судове рішення #3535252
Справа № 3-1372/2008 року

                                                                                                Справа № 3-1372/2008 року

 

                                                               

                                                             П О С Т А Н О В А

                                                           ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

        

         9 грудня 2008 року                                                          Демидівський районний суд

                                                                                                             Рівненської області

 

         Суддя Демидівського районного суду Рівненської області А.С.Лободзінський розглянувши матеріали, які надійшли від Територіальної державної інспекції праці у Рівненській області, про притягнення до адміністративної відповідальності  ОСОБА_1  -ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, уродженця с.Копань Демидівського району, жителя АДРЕСА_1, підприємця, одруженого, діти- 2001 року народження, українця, громадянина України, до адміністративної відповідальності притягується  за ч.1 ст. 41 КУпАП, -                           

             В С Т А Н О В И В :       

11 листопада  2008 року Державним інспектором праці Міщук Н.І. при перевірці   суб”єкта - підприємницької діяльності підприємця ОСОБА_1  виявлено  допущення  ним    порушення вимог законодавства про працю, а саме   не оформлені  у відповідному порядку трудові відносини з працівниками  ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7, ОСОБА_8, зокрема не укладені в письмовій формі договори та не проведена їх реєстрація в Демидівському районному центрі зайнятості;  порушено  право працівників щодо загальнообов”язкового  державного соціального страхування;  не проведено нарахування та виплата компенсації за невикористані дні чорічної відпустки  при звільнені працівників ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6.

Своїми діями ОСОБА_1  скоїв  адміністративне правопорушення передбачене ч.1 ст.41 КУпАП.

         Вину в суді ОСОБА_1 визнав повністю та пояснив, що дійсно не оформив у відповідному порядку трудові відносини з працівниками.  Щиро розкаюється в скоєнному.

Обираючи правопорушнику стягнення суд враховує особу порушника, який  вперше притягується до адміністративної відповідальності,  обставини, що  пом”якшують  та обтяжують  відповідальність, зокрема щире каяття  порушника, що є пом”якшуючою відповідальність обставиною, обставин, що  обтяжують відповідальність судом не встановлено.

Враховуючи наведене  рахую за необхідне  застосувати відносно     ОСОБА_1 адміністративне стягнення  у вигляді  мінімального штрафу.

На підставі наведеного, керуючись  ст.ст.283-285,294 КУпАП , -

        

                                       П О С Т А Н О В И В :

 

  ОСОБА_1  за  ч.1 ст.41 КУпАП  піддати адміністративному стягненню- штрафу в сумі 255(двісті п”ятдесят п”ять) гривень.

  Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Рівненської області через Демидівський районний суд протягом десяти днів з дня її винесення.

 

 

СУДДЯ: 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація