Справа 3-1273/2008 року Р
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
2 грудня 2008 року Демидівський районний суд
Рівненської області
Суддя Демидівського районного суду Рівненської області А.С.Лободзінський, розглянувши матеріали, які надійшли від головного державного управління охорони, використання, і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Рівненській області, про притягнення до адміністративної відповідальності, ОСОБА_1 -ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, уродженця с.Борщівка Здолбунівського району Рівненської області, жителя АДРЕСА_1, працюючого столярем у ПП ОСОБА_2 Смт.Демидівка, українця, громадянина України, до адміністративної відповідальності притягується вперше за ч.4 ст.85 КУпАП , -
В С Т А Н О В И В :
8 жовтня 2008 року о 06 год 50 хв. ОСОБА_1 на затоці річки Стир поблизу Хрінницької ГЕС в с.Хрінники Демидівського району разом із ОСОБА_3 ловив рибу сіткою, що є забороненим знаряддям лову, дозволу на використання якої не мали.
Своїми діями ОСОБА_1 скоїв адміністративне правопорушення передбачене ч.4 ст.85 КУпАП .
Вину в суді не визнав та пояснив, що він 8 жовтня 2008 року о 06 год 50 хв. разом із ОСОБА_3 випливли човном по річці Стир поблизу Хрінницької ГЕС в с.Хрінники Демидівського району подивитись чи ловиться риба, наміру ловити рибу не мали. Під час цього були затримані працівниками держрибохорони, які склали відносно них протокол про адміністративне правопорушення.
Представники головного державного управління охорони, використання, і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Рівненській області ОСОБА_4 та ОСОБА_5 пояснили, що ОСОБА_3 разом із ОСОБА_1 8 жовтня 2008 року о 06 год 50 хв. на затоці річки Стир поблизу Хрінницької ГЕС в с.Хрінники Демидівського району ловили рибу сіткою, що є забороненим знаряддям лову, дозволу на використання якої не мали. Під час затримання сітку втопили під човен.
Заслухавши пояснення порушника, представників головного державного управління охорони, використання, і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Рівненській області та дослідивши матеріали справи , прийшов до переконання, що факт вилову риби ОСОБА_1 знайшов своє підтвердження в ході розгляду справи. Пояснення ж правопорушника про те, що він 8 жовтня 2008 року о 06 год 50 хв. разом із ОСОБА_3 випливли човном по річці Стир поблизу Хрінницької ГЕС в с.Хрінники Демидівського району подивитись чи ловиться риба не відповідають дійсності, оскільки оскільки останній вийшов на воду ще в темну пору доби та був затриманий без будь-яких знарядь любительського лову (вудка,спінінг).
Обираючи правопорушнику стягнення, суд враховує особу порушника, який вперше притягується до адміністративної відповідальності. Обставин, що пом”якшують та обтяжують відповідальність судом не встановлено.
Враховуючи наведене рахую за необхідне застосувати відносно ОСОБА_1 мінімальний штраф.
На підставі наведеного, керуючись ст.ст.283-285,294 КУпАП , -
П О С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 за ч.4 ст.85 КУпАП піддати адміністративному стягненню штрафу в розмірі 340 ( триста сорок) гривень.
Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Рівненської області через Демидівський районний суд протягом десяти днів з дня її винесення.
СУДДЯ: підпис
Суддя Демидівського районного суду А.С.Лободзінський