Судове рішення #35336673

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ

__________________________________________________________________________________


№ провадження: 22-ц/190/8107/13Суддя-доповідач суду апеляційної інстанції:Новіков Р. В.


УХВАЛА

про відкриття апеляційного провадження


20 грудня 2013 року суддя судової палати у цивільних справах Апеляційного суду Автономної Республіки Крим Новіков Р.В., вирішуючи питання про відкриття апеляційного провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до Публічного акціонерного товариства «Омега Банк», третя особа - ОСОБА_3 про визнання умов кредитного договору такими, що порушують права споживачів, зміну умов договору, зобов'язання провести перерахунок заборгованості, за апеляційною скаргою ОСОБА_2 на рішення Київського районного суду м. Сімферополя Автономної Республіки Крим від 17 жовтня 2013 р., -


ВСТАНОВИВ :


на вказане рішення від 17 жовтня 2013 р. позивачкою 14.11.2013 р. подана апеляційна скарга, в якій ставиться питання про скасування рішення.

Відповідно до вимог частини 1 статті 294 ЦПК України апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.

Як вбачається з матеріалів справи, апелянт не була присутня у судовому засіданні суду першої інстанції 17.10.2013 р. (л.с. 72).

Відомості щодо дня отримання нею копії оскаржуваного рішення у матеріалах справи відсутні.

За таких обставин строк апеляційного оскарження рішення Київського районного суду м. Сімферополя Автономної Республіки Крим від 17 жовтня 2013 р. вважається не пропущеним.

Зазначена апеляційна скарга оформлена відповідно до вимог, встановлених статтею 295 Цивільного процесуального кодексу України.

Враховуючи також, що відсутні підстави для висновків щодо надходження неналежно оформленої справи, з нерозглянутими зауваженнями на правильність і повноту фіксування судового процесу технічними засобами або з нерозглянутими письмовими зауваженнями щодо повноти чи неправильності протоколу судового засідання, або без вирішення питання про ухвалення додаткового рішення у відповідності до положень частини 7 статті 297 Цивільного процесуального кодексу України, керуючись статтею 297 Цивільного процесуального кодексу України, -



УХВАЛИВ:


1. Вважати строк апеляційного оскарження рішення Київського районного суду м. Сімферополя Автономної Республіки Крим від 17 жовтня 2013 р. позивачкою не пропущеним.

2. Відкрити апеляційне провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до Публічного акціонерного товариства «Омега Банк», третя особа - ОСОБА_3 про визнання умов кредитного договору такими, що порушують права споживачів, зміну умов договору, зобов'язання провести перерахунок заборгованості, за апеляційною скаргою ОСОБА_2 на рішення Київського районного суду м. Сімферополя Автономної Республіки Крим від 17 жовтня 2013 р.

4. На підставі статті 298 Цивільного процесуального кодексу України копії апеляційної скарги надіслати особам, які беруть участь у справі та встановити строк до 03 лютого 2014 р., протягом якого вони мають право подати заперечення на апеляційну скаргу.


Ухвала оскарженню не підлягає.


Суддя Новіков Р.В.




СуддяР. В. Новіков



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація