Судове рішення #35305952

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

======================================================================


УХВАЛА

про порушення провадження у справі


13 лютого 2014 року Справа № 915/156/14

Суддя Гриньова-Новицька Т.В., розглянувши матеріали

за позовом Приватного підприємства «Багатогалузева фірма «Агро-мир»,

73000, м. Херсон, вул. Сенявіна, 132, кв. 128,

до Приватного сільськогосподарського підприємства ім. Т.Г.Шевченка,

55243, Миколаївська область, Первомайський район, с. Синюхін Брід, вул. Городня, 2-а,

про стягнення 25329 грн. 24 коп., -

визнав подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду.

Керуючись ст. ст. 64, 65, 86 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -


УХВАЛИВ:


1. Порушити провадження у справі і прийняти позовну заяву до розгляду.

2. Розгляд справи призначити на 6 березня 2014 року о 14 год. 30 хв. Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду за адресою:

м. Миколаїв, вул. Адміральська, 22, поверх 9, зал засідань № 3.

3. Зобов'язати:

- позивача - в термін до 03.03.2014 подати до канцелярії суду витяги з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців щодо позивача та відповідача станом на лютий 2014 року;


- відповідача - в термін до 03.03.14 подати до канцелярії суду відзив по суті позовної заяви з посиланням на номер справи, з викладенням своєї правової позиції щодо суті позовних вимог, заперечень проти позову (якщо вони є), підтверджених документально; витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців щодо відповідача станом на лютий 2014 року.

4. Звернути увагу сторін на таке:

- докази, що подаються господарському суду в копіях, повинні бути належним чином засвідчені ( ч.2 ст.36 ГПК України) та зареєстровані службою діловодства суду (п. 2.1.1 Інструкції з діловодства в господарських судах країни, затвердженої Наказом Державної судової адміністрації України за № 28 від 20.02.2013);

- представники сторін, які братимуть участь у судових засіданнях, повинні мати належним чином оформлені повноваження (оригінал довіреності та копія - у справу);

- відповідно до п.5 ст.83 ГПК України господарський суд має право стягнути в доход Державного бюджету з винної сторони штраф до 1700 грн. за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону.

Суддя Т.В. Гриньова-Новицька


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація