248/887/14-ц
2/248/478/2014
УХВАЛА
про відкриття провадження у справі
"14" лютого 2014 року. Суддя Харцизького міського суду Донецької області Саєнко О.Б., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до філії 05 ПП «НИВА - В.Ш.», ОСОБА_2, Відділу державної виконавчої служби Харцизького міського управління юстиції Донецької області, ТОВ «Інжиніринговий центр «ЕКСКОН» про визнання прилюдних торгів недійсними, треті особи: ПАТ «Укрсоцбанк», ОСОБА_3,
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся до суду із вказаним позовом.
Вказаний позов відповідає вимогам, встановленим ст.119 ЦПК України, підстав для повернення позовної заяви, відмови у відкритті провадження немає.
Позовну заяву слід розглядати в порядку цивільного провадження і вона підсудна Харцизькому міському суду Донецької області.
З метою забезпечення всебічного та об'єктивного вирішення справи суд вважає необхідним провести попереднє судове засідання.
Керуючись ст.122 ЦПК України, суддя -
УХВАЛИВ:
Відкрити провадження у справі за позовною заявою ОСОБА_1 до філії 05 ПП «НИВА - В.Ш.», ОСОБА_2, Відділу державної виконавчої служби Харцизького міського управління юстиції Донецької області, ТОВ «Інжиніринговий центр «ЕКСКОН» про визнання прилюдних торгів недійсними, треті особи: ПАТ «Укрсоцбанк», ОСОБА_3.
Попереднє судове засідання по справі призначити на 24 лютого 2014 року, на 13.10 годин в приміщенні Харцизького міського суду з викликом сторін.
Запропонувати відповідачам та третім особам подати до цієї дати письмові заперечення проти позову та докази, які у них є.
Копію ухвали направити особам, які беруть участь у справі, відповідачам та третім особам направити копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: