АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Справа № 1624/2164/12
Номер провадження 22-ц/786/592/14
Головуючий у 1-й інстанції Сайко О. О.
Доповідач Лобов О. А.
У Х В А Л А
24 січня 2014 року м. Полтава
Суддя судової палати у цивільних справах Апеляційного суду Полтавської області Лобов О. А., вирішуючи питання про відкриття апеляційного провадження за
апеляційною скаргою представника Публічного акціонерного товариства акціонерний банк " Укргазбанк" Діденко В.В.
на рішення Пирятинського районного суду Полтавської області від 27 грудня 2013 року
по справі за позовом прокурора Солом"янського району м.Києва в інтересах Публічного акціонерного товариства акціонерного банку Укргазбанк" до ОСОБА_2 про звернення стягнення на предмет іпотеки та за зустрічним позовом ОСОБА_2 до Публічного акціонерного товариства комерційний банк "Укргазбанк" про визнання договору іпотеки недійсним ,-
в с т а н о в и в:
Апеляційна скарга відповідає вимогам ст. 295 ЦПК України та по ній може бути відкрито апеляційне провадження.
Керуючись ст.ст.297,298 ЦПК України, -
у х в а л и в:
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою представника Публічного акціонерного товариства акціонерний банк " Укргазбанк" Діденко В.В.
Направити копії апеляційної скарги особам, які беруть участь у справі та надати строк для подачі заперечень або пояснень на апеляційну скаргу до 10.02.2014 року.
Суддя Лобов О. А.