Судове рішення #35177464

Ухвала

про відкриття апеляційного провадження

Справа № 107/10069/13-кСуддя у І-й інстанції: Чеснокова Ю.М.

Провадження №11-кп/191/293/13 Суддя-доповідач: Гриценко Ю. Ф.


10 грудня 2013 року суддя судової палати у кримінальних справах Апеляційного суду Автономної Республіки Крим Гриценко Ю.Ф. перевіривши апеляційну скаргу обвинуваченого ОСОБА_2 на вирок Керченського міського суду Автономної Республіки Крим від 31 жовтня 2013 року, -


В С Т А Н О В И В :

Вироком Керченського міського суду Автономної Республіки Крим від 31.10.2013 року, ОСОБА_2 визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.309 КК України та призначено покарання у виді двох років позбавлення волі.

Обрано ОСОБА_2 запобіжний захід у виді тримання під вартою.

Не погодившись з вказаним вироком суду, обвинувачений ОСОБА_2 подав апеляційну скаргу у межах строку оскарження, яка складена та оформлена у відповідності до вимог ст.396 КПК України.

Підстав для залишення апеляційної скарги без руху, її повернення або відмови у відкритті провадження, у відповідності до ст. 399 КПК України немає.

Керуючись ст.ст. 398, 419 КПК України,-


У Х В А Л И В :

Відкрити апеляційне провадження за апеляційної скаргою обвинуваченого ОСОБА_2 на вирок Керченського міського суду Автономної Республіки Крим від 31 жовтня 2013 року по справі №107/10069/13к.

Встановити учасникам судового провадження строк для подання заперечень на апеляційну скаргу до 18 грудня 2013 року

Копію ухали направити учасникам судового провадження.

Ухвала оскарженню не підлягає.



Суддя Ю.Ф. Гриценко


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація