Україна
АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
216/8830/13-ц 22-ц/774/406/К/14 Головуючий у 1 й інстанції - Бутенко Доповідач Бондар
У Х В А Л А
про призначення справи до апеляційного розгляду
17 січня 2014 року м. Кривий Ріг
Колегія суддів судової палати з розгляду цивільних справ апеляційного суду Дніпропетровської області у складі:
Головуючого -Бондар Я.М.
Суддів -Зубакової В.П., Соколан Н.О.
заслухавши доповідь судді -доповідача Бондар Я.М. про проведення підготовчих дій по апеляційній скарзі ОСОБА_1 на ухвалу Центрально-міського районного суду м. Кривого Рогу від 28.12.2013 року по справі за позовом ОСОБА_1 до Виконавчого комітету Центрально-міської районної в місті ради, третя особа - Реєстраційна служба Криворізького міського управління юстиції про визнання права власності на нерухоме майно за набувальною давністю, -
ВСТАНОВИЛА:
Передбачені ст. 301 ЦПК України необхідні підготовчі дії, пов'язані з призначенням справи до апеляційного розгляду, проведені і справа може бути призначена до розгляду.
Керуючись ст. 302 ЦПК України, колегія суддів, -
УХВАЛИЛА:
Закінчити дії по підготовці справи по апеляційній скарзі та призначити справу до апеляційного розгляду о 15:30 годин 05.02.2014 року в приміщенні апеляційного суду Дніпропетровської області ( м. Кривий Ріг, пр-кт Дзержинського, 31).
В судове засідання викликати осіб, які беруть участь у справі.
Головуючий:
Судді:
- Номер: 22-ц/774/1430/К/15
- Опис: про визнання права вланості
- Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
- Номер справи: 216/8830/13-ц
- Суд: Апеляційний суд Дніпропетровської області ( м. Кривий Ріг)
- Суддя: Бондар Я.М.
- Результати справи: в позові відмовлено; Постановлено ухвалу про відхилення апеляційної скарги і залишення без зміни рішення суду першої інстанції
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 17.06.2015
- Дата етапу: 08.09.2015