Судове рішення #35090858

УКРАЇНА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


УХВАЛА

31.01.14р. Справа № Б26/198-09


Суддя господарського суду Дніпропетровської області Камша Н.М.

без участі представників сторін

розглянувши справу

за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю "Франко-термінал", м. Дніпропетровськ

до боржника Товариства з обмеженою відповідальністю "Франко-термінал", м. Дніпропетровськ, вул. Сімферопольська, буд. 17, кв. 202 (код ЄДРПОУ 32448098)

про визнання банкрутом


ВСТАНОВИВ:


17.08.09 р. господарський суд Дніпропетровської області порушив провадження у справі за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю "Франко - термінал" про визнання товариства з обмеженою відповідальністю "Франко - термінал", м. Дніпропетровськ банкрутом.

Постановою господарського суду від 14.08.12 р. боржника визнано банкрутом, відкрита ліквідаційна процедура, ліквідатором призначено Вдовіна Максима Володимировича.

Ухвалою від 19.11.13р. ліквідатором банкрута призначено арбітражного керуючого Андросову Вікторію Євгенівну, свідоцтво № 1058 від 04.07.13р., м. Дніпропетровськ, вул. Ягнгеля, 17, кв. 112, яку зобов'язано за результатами проведеної роботи скласти ліквідаційний баланс, звіт про ліквідаційну діяльність і надати вказані документи на затвердження господарському суду.

Згідно зі ст. 25 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" до повноважень ліквідатора входить вжиття заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб.

30.01.14р. до господарського суду Дніпропетровської області від ліквідатора надійшло клопотання про звернення до Управління Держземагентства у Дніпропетровському районі Дніпропетровської області щодо наявності або відсутності земельних ділянок у власності або користуванні Товариства з обмеженою відповідальністю "Франко - термінал", м. Дніпропетровськ, вул. Сімферопольська, буд. 17, кв.202 (код ЄДРПОУ 32448098).

Надання інформації стосовно земельних ділянок належить до компетенції Управління Держземагентства у Дніпропетровському районі Дніпропетровської області, тому суд вважає за доцільне зобов'язати Управління Держземагентства у Дніпропетровському районі Дніпропетровської області надати відповідну інформацію.

Враховуючи викладене, господарський суд вважає за необхідне зобов'язати Управління Держземагентства у Дніпропетровському районі Дніпропетровської області надати довідку стосовно наявності або відсутності земельних ділянок у власності або користуванні - Товариства з обмеженою відповідальністю "Франко - термінал", м. Дніпропетровськ, вул. Сімферопольська, буд. 17, кв.202 (код ЄДРПОУ 32448098).

Керуючись ст. ст. 38, 86 Господарського процесуального кодексу України, ст. 25 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", господарський суд, -

УХВАЛИВ:

Клопотання ліквідатора Товариства з обмеженою відповідальністю "Франко - термінал", м. Дніпропетровськ, вул. Сімферопольська, буд. 17, кв.202 (код ЄДРПОУ 32448098) - задовольнити.

Зобов'язати Управління Держземагентства у м. Дніпропетровську ( вул. Набережна ім. В.І. Леніна, буд. 29-а) надати довідку щодо наявності або відсутності земельних ділянок у власності або користуванні Товариства з обмеженою відповідальністю"Франко - термінал", м. Дніпропетровськ, вул. Сімферопольська, буд. 17, кв.202 (код ЄДРПОУ 32448098), уповноваживши на отримання довідки ліквідатора Андросову Вікторію Євгенівну, свідоцтво № 1058 від 04.07.13р., м. Дніпропетровськ, вул. Ягнгеля, 17, кв. 112.

Суддя Н.М. Камша


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація