Судове рішення #35067639

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ


УХВАЛА

про зупинення провадження у справі


27 січня 2014 р.Справа № 801/10130/13-а


Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим у складі головуючого судді Циганової Г.Ю., при секретарі судового засідання Лоза М.С., за участю позивача - ОСОБА_2, представника позивача - ОСОБА_3, розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом

СПД ОСОБА_2

до Сакської об'єднаної державної податкової інспекції ГУ Міндоходів в АРК

про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень,

ВСТАНОВИВ:

Постановою Окружного адміністративного суду Ар Крим від 22.01.2009 року позов по адміністративній справі №2а-1850/08/5 задоволено, визнано протиправним та скасоване податкове повідомлення-рішення Сакської об'єднаної державної податкової інспекції № 0000701702/0 від 04.08.08р. у частині донарахування податку з доходів фізичних осіб за 2007 рік в сумі 16944,60 грн.; визнано протиправним та скасовано податкове повідомлення-рішення Сакської об'єднаної державної податкової інспекції №0000711701/0 від 04.08.08р. про донарахування податку на додану вартість на суму 143743,50грн., у тому числі 93719,00 грн. за основним платежем та 50024,50 грн. за штрафними (фінансовими) санкціями.

Постановою Севастопольського апеляційного адміністративного суду від 20.10.2009 року постанову Окружного адміністративного суду АР Крим від 22.01.2009 року скасовано та прийнято нову постанову, якою позовні вимоги задоволено частково; визнано протиправним та скасовано податкове повідомлення - рішення Сакської об'єднаної державної податкової інспекції в АРК №0000711701/0 від 04.08.2008 року в частині застосування штрафних (фінансових) санкцій з податку на додану вартість у розмірі 3165,00 грн.; в задоволенні іншої частини позову відмовлено.

Ухвалою Вищого адміністративного суду України від 16.09.2013 року постанову Окружного адміністративного суду АР Крим від 22.01.2009 року та постанову Севастопольського апеляційного адміністративного суду від 20.10.2009 року скасовано та справу направлено на новий розгляд до суду першої інстанції.

Ухвалою суду від 31.10.2013 року справу прийнято до свого провадження суддею Цигановою Г.Ю. та призначено судове засідання.

Ухвалою суду від 21.11.2013 року замінено відповідача у справі на його правонаступника - Сакську об'єднану державну податкову інспекцію ГУ Міндоходів в АРК

Ухвалою суду від 09.12.2013 року провадження по справі зупинено до 27.01.2014 року. Ухвалою суду 27.01.2014 року провадження поновлено.

Ухвалою суду від 27.01.2014 року у справі призначено судову експертизу.

Згідно з п.3 ч.2 ст. 156 КАС України суд має право зупинити провадження у справі в разі в разі призначення судом експертизи - до одержання її результатів.

Враховуючи наведене, з метою повного і всебічного з'ясування обставин у справі, підтвердження їх належними доказами, суд вважає за необхідне зупинити провадження у справі до одержання результатів експертизи.

Керуючись п. 3 ч. 2 ст. 156 КАС України, суд

УХВАЛИВ:

Зупинити провадження у справі - до одержання результатів експертизи.

Ухвала набирає законної сили протягом 5 днів з дня її проголошення. Якщо справу розглянуто у порядку письмового провадження або без виклику особи, яка її оскаржує, ухвала набирає законної сили через 5 днів з дня її отримання.

У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Апеляційна скарга подається до Севастопольського апеляційного адміністративного суду через Окружний адміністративний суд Автономної республіки Крим протягом 5 днів з дня її проголошення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до Севастопольського апеляційного адміністративного суду.


Суддя Циганова Г.Ю.










Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація