У Х В А Л А
Справа № 116/6773/13-ц
Провадження № 2/116/120/14
23.01.2014 року м. Сімферополь
Сімферопольський районний суд Автономної Республіки Крим у складі:
Головуючого судді -Хіневич А.М.
при секретарі -Велішаєвій Е.Р.
розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовною заявою Державного підприємства «Кримський державний медичний університет імені С.І. Георгієвського» до ОСОБА_2 про відшкодування матеріальної шкоди,
ВСТАНОВИВ:
Позивач Державне підприємство «Кримський державний медичний університет імені С.І. Георгієвського» (далі позивач) звернувся до суду із позовом до відповідача ОСОБА_2 (далі відповідач), в якій просив поновити строк для звернення до суду та стягнути з відповідача в дохід Державного бюджету України заборгованість у сумі 24347 грн.
В судове засідання представник позивача Державного підприємства «Кримський державний медичний університет імені С.І. Георгієвського» - Бедаш Ю.О., яка діє на підставі довіреності, не з'явилася, про час та місце слухання справи повідомлена належно, в письмовій заяві до суду від 23.01.2014 року просила позов залишити без розгляду.
Відповідач ОСОБА_2 в судове засідання не з'явилась, про час та місце слухання справи повідомлена належно, причин неявки суду не повідомила, заперечень проти позову не надала
Відповідно до ч.2 ст.197 ЦПК України у зв'язку з неявкою всіх осіб, які беруть участь у справі в судове засідання, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалося.
Згідно частини 1 статті 11 ЦПК України, якою встановлений принцип диспозитивності цивільного судочинства, суд розглядає цивільні справи не інакше як за зверненням фізичних чи юридичних осіб, поданим відповідно до цього Кодексу, в межах заявлених ними вимог і на підставі доказів сторін та інших осіб, які беруть участь у справі.
Відповідно до п.5 ч.1 ст.207 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо позивач подав заяву про залишення позову без розгляду.
У зв'язку з викладеним суд на підставі п.5 ч.1 ст.207 ЦПК України вважає, що позовна заява підлягає залишенню без розгляду, оскільки така заява не порушує права та законні інтереси інших осіб та не позбавляє заявника права звернутися до суду повторно.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 11, п.5 ч.1 ст.207, ст.294 ЦПК України, суд
УХВАЛИВ:
Позовну заяву Державного підприємства «Кримський державний медичний університет імені С.І. Георгієвського» до ОСОБА_2 про відшкодування матеріальної шкоди, залишити без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду Автономної Республіки Крим через Сімферопольський районний суд Автономної Республіки Крим шляхом подання апеляційної скарги протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя: А.М. Хіневич