Судове рішення #34987979

Справа № 122/16638/13-ц

Провадження по справі 6/122/41/14


У Х В А Л А

27 січня 2014 року м. Сімферополь

Залізничний районний суд м. Сімферополя Автономної Республіки Крим у складі:

головуючого - судді Домнікової М.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Сімферополі питання про виправлення описки в судовому наказі Залізничного районного суду м. Сімферополя АР Крим від 25 червня 2013 року за заявою Державного підприємства «Придніпровська залізниця», про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за надані послуги, -


В С Т А Н О В И В :


Судовим наказом Залізничного районного суду м. Сімферополя АР Крим від 25 червня 2013 року заяву Державного підприємства «Придніпровська залізниця», про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за надані послуги - задоволено. Стягнути з ОСОБА_1, яка зареєстрована за адресою: АДРЕСА_1, на користь Державного підприємства «Придніпровська залізниця», яке знаходиться за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. К.Маркса, 108, п/і 49600, заборгованість за надані послуги в розмірі 14591,88 грн. станом на 31 грудня 2012 року, 88,64 грн. - індекс інфляції за весь час прострочення, 413,34 грн. - три проценти річних від простроченої суми. Вирішено питання щодо розподілу судових витрат.

Відповідно до статті 219 цього Кодексу суд може з власної ініціативи або за заявою осіб, які беруть участь у справі, виправити допущені у судовому рішенні описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні, про що постановляється ухвала. Особи, які беруть участь у справі, повідомляються про час і місце засідання. Їхня неявка не перешкоджає розглядові питання про внесення виправлень.

Згідно з положеннями частини 2 статті 197 ЦПК України фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

Дослідивши матеріали справи у межах вирішення питання про виправлення описки в ухвалі, суд дійшов таких висновків.

Згідно з положеннями статті 18 ЗУ «Про виконавче провадження», у виконавчому документі зазначається індивідуальний ідентифікаційний номер стягувача та боржника (для фізичних осіб - платників податків

З матеріалів справи вбачається, що індивідуальний ідентифікаційний номер боржника - ОСОБА_1 - НОМЕР_1.

Таким чином, зазначений судовий наказ містить описку:

У тексті судового наказу не зазначено ідентифікаційний номер боржника ОСОБА_1 - НОМЕР_1.

Керуючись статтями 197, 209-210, 219, 292, 294 Цивільного Процесуального Кодексу України, суд -


У Х В А Л И В:


Усунути описку в тексті судового наказу Залізничного районного суду м. Сімферополя АР Крим від 25 червня 2013 року за заявою Державного підприємства «Придніпровська залізниця», про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за надані послуги.

Зазначити в тексті судового наказу Залізничного районного суду м. Сімферополя АР Крим від 25 червня 2013 року за заявою Державного підприємства «Придніпровська залізниця», про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за надані послуги, ідентифікаційний номер боржника ОСОБА_1 - НОМЕР_1.

Ухвала суду може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду АР Крим шляхом подання апеляційної скарги протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.


Суддя Домнікова М.В.


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація