Судове рішення #34893943

Справа № 117/3730/2012

Провадження № 2/117/1120/2012



У Х В А Л А

Іменем України


"21" січня 2014 р. м. Саки


Сакський міськрайонний суд Автономної Республіки Крим у складі: судді Ісламгулової О.В., з секретарем: Дмитрашина Є.Ю.

розглянувши у м. Саки заяву ОСОБА_1, ОСОБА_2 про виправлення описок у судовому рішенні,

Встановив:

Рішенням Сакського міськрайонного суду Автономної Республіки Крим від 19 липня 2012 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2 до Суворовської сільської ради Сакського району АР Крим про визнання права власності на спадкове майно, позов задоволений.

До суду надійшла заява позивачів ОСОБА_1, ОСОБА_2 з проханням виправити описку в рішенні, яка полягає в тому, що в резолютивній частині рішення не вказано фразу «в рівних долях» при зазначенні про визнання права власності на спадкове майно за обома позивачами, що було встановлено судом.

У відповідності до ст. 219 ЦПК України суд може за власної ініціативи або за заявою осіб, які беруть участь у справі, виправити допущені в судовому рішенні описки.

Оскільки наведене є явною опискою, керуючись ст. 219 ЦПК України,


Ухвалив:

Заяву задовольнити.

Виправити описку в рішенні Сакського міськрайонного суду Автономної Республіки Крим від 19 липня 2012 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2 до Суворовської сільської ради Сакського району АР Крим про визнання права власності на спадкове майно, а саме абзац другий резолютивної частини рішення про визнання за ОСОБА_1, ОСОБА_2 право власності на земельну ділянку у порядку спадкоємства доповнити фразою «в рівних долях».

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду Автономної Республіки Крим через Сакський міськрайонний суд Автономної Республіки Крим шляхом подачі в 5-денний строк з дня отримання копії ухвали апеляційної скарги.



Головуючий


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація