Судове рішення #3486660

Справа № 2 - 1448 /2007рік.

УХВАЛА

 

06 грудня 2007 року Іванівський районний суд Одеської області

в складі: головуючого судді Доніна В.Є.,

при секретарі Кирилової С. Ф.,

за участю представника

Іванівського РЕМ ОСОБА_1 ,

розглянувши у попередньому судовому засіданні цивільну справу за позовом ВАТ «Енергопостачальна компанія «Одесаобленерго» в особі Іванівського РЕМ до ОСОБА_2 Дем»яновича про відшкодування збитків в сумі 57грн. 84коп., судового збо­ру 51 грн. 00 коп. та інформвитрат 30 грн. 00 коп.,

 

ВСТАНОВИВ:

 

ВАТ «Енергопостачальна компанія «Одесаобленерго» в особі Іванівського РЕМ зверну­лася до суду з позовом до ОСОБА_2 Дем»яновича про відшкодування збитків в сумі 57грн. 84коп., судового збору 51 грн. 00 коп. та інформвитрат 30 грн. 00 коп., по­силаючись на те, що відповідачка є абонентом Іванівського РЕМ Одеської області. В по­рушенні Правил користування електроенергією для населення від 26.07.1999р. за №1357, відповідач користувався електроенергією щомісячно, але оплату споживання електроене­ргії проводив нерегулярно та не в повному обсязі, тому за період з 12.12.2004р. по 17.06.2005р. виникла заборгованість в сумі 57, 84 грн.

В судовому засідання представник позивача надала заяву в якій просить закрити провадження по справі у зв'язку із добровільним погашенням відповідачем сума боргу у повному обсязі та судового збору і інформвитрат після пред'явлення позову.

Відповідно до ч.4 ст. 130 ЦПК України при відмові від позову ухиляється судове рішення в порядку, встановленому ст. 174 цього ж Кодексу. Згідно з ч.3 ст. 174 ЦПК України у разі відмови позивача від позову суд постановляє ухвалу про закриття прова­дження по справі. Наслідки закриття провадження у справі позивачеві роз'яснені, підстав для неприйняття відмови від позову не встановлено, тому у відповідності до п.3 ст. 205 ЦПК України провадження по справі закривається.

Керуючись ст. ст. 130, 174, п.3 ст. 205 ЦПК України,

 

УХВАЛИВ:

 

Провадження по справі за позовом ВАТ «Енергопостачальна компанія «Одесаоб­ленерго» в особі Іванівського РЕМ до ОСОБА_2 Дем»яновича про відшко­дування збитків в сумі 57грн. 84коп., судового збору 51 грн. 00 коп. та інформвитрат 30 грн. 00 коп. - закрити.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Одесь­кої області через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-денний строк з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом 10 днів апеля­ційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.4 ст. 295 ЦПК України.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація