Судове рішення #3485156
Справа № 5-3/2008

Справа № 5-3/2008

 

ПОСТАНОВА

 

15.01.2008 року      Верхньорогачицький районний суд

Херсонської області в складі:

під головуванням судді                                                  ФЕДОРЯКО.Г.

при секретарі                                                                  ТАРАН О.В.

за участю прокурора ЖЕШЗНЯЧЕНКА О.Ю. представника КВІУДДУ ПВП в Херсонській області ОСОБА_2 розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі Верхньорогачицького районного суду в смт.  Верхній Рогачик Верхньорогачицького району Херсонської області справу про звільнення від покарання ОСОБА_1,  ІНФОРМАЦІЯ_1,

 

ВСТАНОВИВ:

 

Згідно подання представника КВІ УДДУ ПВП в Херсонській області від 05.01.2008 року ОСОБА_1 засуджена 03.11.2004 року Верхньорогачицьким районним судом Херсонської області за  ст.  185 ч.3 Кримінального кодексу України до трьох років позбавлення волі,  на підставі  ст.  75 Кримінального кодексу України звільнена від відбування покарання з іспитовим строком на три роки. Згідно  ст.  76 ч. 1 п. 4 КК України ОСОБА_1 зобов'язано періодично з'являтися для реєстрації в органи кримінально - виконавчої системи.

В судовому засіданні представник КВІ УДДУ ПВП в Херсонській області ОСОБА_2 просив звільнити від покарання ОСОБА_1,  у якої за час іспитового строку правопорушень не було,  до адміністративної та кримінальної відповідальності не притягувалася,  за місцем проживання характеризується посередньо та іспитовий строк закінчився.

В судовому засіданні ОСОБА_1 не заперечувала проти подання КВІ УДДУ ПВП про звільнення її від кримінальної відповідальності та просила звільнити її від призначеного покарання,  оскільки іспитовий строк закінчився,  за цей період правопорушень вона не скоювала.

Згідно вимог  ст. 78 ч. 1 КК України,  після закінчення іспитового строку засуджений який виконав покладені на нього обов'язки та не вчинив нового злочину,  звільняється судом від призначеного йому покарання.

Враховуючи вищевказане,  думку прокурора,  а також ту обставину,  що іспитовий строк,  встановлений судом для засудженої ОСОБА_1 закінчився та на протязі якого вона не вчинила новий злочин,  враховуючи також подання представника КВІ УДДУ ПВП в Херсонській області про звільнення від покарання ОСОБА_1,  суд вважає за необхідне звільнити від покарання ОСОБА_1.

Керуючись  ст.   ст.  405, 409, 411, 414 КПК України,   ст. 78 ч.1 КК України,  суд

 

ПОСТАНОВИВ:

 

Задовольнити подання представника КВІУДДУ ПВП в Херсонській області звільнивши від покарання ОСОБА_1 призначеного за вироком Верхньорогачицького районного суду Херсонської області від 03.11.2004 року.

На постанову може бути подана апеляція до апеляційного суду Херсонської області на протязі 15 діб,  з дня оголошення,  через Верхньорогачицький районний суд Херсонської області.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація