Судове рішення #34806

                                                                                                                              

 

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

 

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

26 червня 2006 року                                                                                      м. Київ

 

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України у складі:

 

головуючого                                     Харченка В.В.                                                                             

  суддів                       Васильченко Н.В.

                                                              Кравченко О.О.

Берднік І.С.

Матолича С.В.

                                                   

           

розглянувши  в попередньому судовому засіданні апеляційну скаргу ОСОБА_1 на рішення апеляційного суду Запорізької області від 25 березня 2005 року  справі за позовом ОСОБА_1 до Бердянського міськрайонного суду  Запорізької області, територіального управління Державної судової адміністрації України в Запорізькій області, третьої особи на стороні відповідача ОСОБА_2 про поновлення на роботі, про стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу, стягнення моральної шкоди, -

 

в с т а н о в и л а:

 

  У лютому  2005 року ОСОБА_1  звернулася до суду із позовом  до Бердянського міськрайонного суду  Запорізької області, територіального управління Державної судової адміністрації України в Запорізькій області, третьої особи на стороні відповідача ОСОБА_2 про поновлення на роботі, про стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу, стягнення моральної шкоди.

Ухвалою колегії суддів Судової палати у цивільних справах апеляційного суду Запорізької області від 25 березня 2005 року  відмовлено ОСОБА_1 в позові про поновлення на роботі. Задоволено вимоги в частині стягнення заборгованості з заробітної плати,  в частині стягнення середнього заробітку за час затримки розрахунку при звільненні та моральної шкоди. Зобов'язано територіальне управління Державної судової адміністрації України в Запорізькій області змінити формулювання причин звільнення та внести зміни до запису в трудовій книжці ОСОБА_1

На  рішення суду апеляційної інстанції надійшла апеляційна скарга скарга ОСОБА_1, в якій ставиться питання про скасування рішення суду апеляційної інстанції, що вирішував справу по першій інстанції, посилаючись на неправильне застосування судом норм матеріального права.

Заслухавши доповідь судді Вищого адміністративного суду України, колегія суддів вважає, що апеляційна скарга ОСОБА_1 задоволенню не підлягає виходячи з наступного.

Відповідно  до ч.3 ст. 220-1 КАС України суд касаційної інстанції відхиляє касаційну скаргу і залишає рішення без змін, якщо відсутні підстави для скасування судового рішення.

Доводи касаційної скарги не дають підстав для висновку, що при розгляді справи допущено неправильне застосування норм матеріального чи порушення норм процесуального права, які передбачені ст.ст. 225-229 КАС України як підстави для зміни, скасування судового рішення, залишення позовної заяви без розгляду або закриття провадження у справі.

 Враховуючи вищевикладене, колегія суддів вважає, що касаційну скаргу слід відхилити, оскільки судове рішення суду апеляційної інстанції постановлене з додержанням норм матеріального та процесуального права, правова оцінка обставинам у справі дана вірно, а доводи апеляційної скарги є необґрунтованими, підстави для передачі справи на розгляд складу колегії суддів Вищого адміністративного суду України відсутні.

Керуючись статтею  2201 Кодексу адміністративного судочинства України, колегія суддів -

 

 

у х в а л и л а:

 

Апеляційну  ОСОБА_1 відхилити, а рішення колегії суддів Судової палати у цивільних справах апеляційного суду Запорізької області від 24 березня 2005 року  залишити без змін.

 

 

Ухвала є остаточною і  оскарженню не підлягає.

 

 

 

Судді (підписи)

З оригіналом згідно

Суддя Вищого адміністративного

Суду України                                                                                                   Харченко В.В.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                            

 

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація