Судове рішення #3479536

                            

                                        Справа  № 2-0-59/2008 р.     

                                          Р І Ш Е Н Н Я             

                      ІМЕНЕМ             УКРАЇНИ

 

09 квітня  2008 року Білопільський районний суд Сумської області

    в складі головуючого судді                       ОСОБА_1

    за участю секретаря                     ОСОБА_2

розглянув у відкритому судовому засіданні в м. Білопіллі справу за заявою ОСОБА_3  про встановлення факту, що має юридичне значення.

                    В С Т А Н О В И В :

    Заявниця - ОСОБА_3    народилась НОМЕР_1  в АДРЕСА_1 . ЇЇ дівоче прізвище- ОСОБА_8 .

    Батьками заявниці були: ОСОБА_4  та ОСОБА_5 , що підтверджується свідоцтвом про її народження, серії НОМЕР_2 .

    Батько заявниці загинув на фронті в період Великої Вітчизняної війни, тому мама виховувала її одна.

    НОМЕР_3  року заявниця вступила до шлюбу з ОСОБА_6  і їй було присвоєно прізвище чоловіка - ОСОБА_9 , що стверджується свідоцтвом про їх одруження серії НОМЕР_4 . З того часу заявниця проживала в АДРЕСА_2 , де мешкає по даний час.

    Оскільки мати заявниці після загибелі батька так і не вийшла заміж, то перед виходом на пенсію, коли стало питання про оформлення особистих документів, її було записано на дівоче прізвище - ОСОБА_10 , і в подальшому в усіх її документах - паспорті, пенсійному посвідченні, а також сертифікаті на земельну частку (пай) прізвище мами вже було записано як ОСОБА_10 .

    НОМЕР_5  року мати заявниці померла, що підтверджується свідоцтвом про її смерть серії НОМЕР_6 . Після смерті матері заявниця, будучи єдиною спадкоємицею по закону, звернулася до нотаріуса для оформлення спадщини, але їй було відмовлено у видачі свідоцтва про право на спадщину, оскільки в свідоцтві про народження заявниці прізвище її матері було записано як ОСОБА_8 , а в сертифікаті на право на земельну частку та в свідоцтві про її смерть - ОСОБА_10 .

    В зв"язку з даними розбіжностями заявниця вимушена звернутися до суду з проханням  встановити той факт, що ОСОБА_7  дійсно є її рідною матір"ю .

    Суд вислухавши пояснення  заявниці   проаналізувавши всі наявні докази приходить до висновку про те, що заява підлягає задоволенню . До такого висновку суд приходить виходячи зі слідуючого: батьками заявниці дійсно були: ОСОБА_4  та ОСОБА_5 , що підтверджується свідоцтвом про її народження, серії НОМЕР_2 .

 ( а.с.11).

    НОМЕР_5  року мати заявниці померла, що підтверджується свідоцтвом про її смерть серії НОМЕР_6  (а.с. 9). Сертифікаті на право на земельну частку (пай) виписаний на прізвище ОСОБА_7 . ( а.с. 7-8).   В усіх  документах матері заявниці - паспорті, пенсійному посвідченні, а також сертифікаті на земельну частку (пай) її прізвище  було записано як ОСОБА_10 .

    Таким чином у суду не має сумнівів в тім, що ОСОБА_7  є рідною матір"ю заявниці.

    Керуючись ст.  234, п. 6, ч.1  ст. 256 ЦПК України,  України, суд - ,

                    В И Р І Ш И В:  

    Встановити той юридичний факт, що ОСОБА_7  є рідною матір"ю ОСОБА_3 .

    Рішення може бути оскаржено до апеляційного суду Сумської області шляхом подачі заяви в 10-ти денний строк до Білопільського райсуду  про апеляційне оскарження даного рішення   і з цього часу надається 20-ть днів для складання і подання апеляції до Білопільського районного суду.

 

    Суддя                                          

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація