Справа № 123/14185/13-ц
Номер провадження 6/123/25/2014
УХВАЛА
08.01.2014 року м. Сімферополь
Київський районний суд м. Сімферополя у складі: головуючого - судді Діденка Д.О., при секретарі - Тімашовій М.М., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Сімферополі заяву представника позивача Публічного акціонерного товариства «СК «АХА Страхування» Демінського С.А. про виправлення помилки, допущеної при оформленні виконавчого листа та поновлення пропущеного строку для пред'явлення виконавчого документу до виконання по цивільній справі за позовною заявою до ОСОБА_3 про стягнення суми ,-
ВСТАНОВИВ:
Рішенням Київського районного суду м.Сімферополя від 25.07.2012 р. стягнуто з ОСОБА_3 на користь Приватного акціонерного товариства «СК «АХА Страхування» у порядку регресу матеріальну шкоду в сумі 45079,72 грн. та судові витрати в розмірі 451 грн., а всього 45530 (сорок п'ять тисяч п'ятсот тридцять) грн. 72 коп.
03.12.2013 р. від представника позивача Публічного акціонерного товариства «СК «АХА Страхування» надійшла заява з проханням виправити помилку допущену при оформлені виконавчого листа, а саме: зазначити ідентифікаційний номер відповідача. Також, поновити строк для пред'явлення виконавчого листа до виконання.
Дослідивши матеріали справи, суд вважає, що заява підлягає частковому задоволенню з наступного.
Згідно з ч. 2 ст. 369 ЦПК України суд, який видав виконавчий лист, може за заявою стягувача або боржника виправити помилку, допущену при його оформленні або видачі.
Згідно з відповіддю Державної податкової інспекції у м. Сімферополі ГУ Міндоходів в АР Крим від 30.12.2013 р. ідентифікаційний номер ОСОБА_3., ІНФОРМАЦІЯ_1 - НОМЕР_1.
Однак, у виконавчому листі, який виданий 11.11.2013 р., відповідно до вимог ЗУ «Про виконавче провадження», вищевказані дані не зазначені.
На підставі викладеного, суд вважає за необхідне виправити вказану помилку у виконавчому листі по цивільній справі № 2/0109/2479/2012 р., яка була допущена при його оформлені.
Згідно з п. 2 ст. 368 ЦПК України, за кожним судовим рішенням, яке набрало законної сили, за заявою осіб, на користь яких воно ухвалено, чи прокурора, який здійснював у цій справі представництво інтересів громадянина або держави в суді, видається один виконавчий лист.
Відповідно до п. 2 ст. 22 ЗУ «Про виконавче провадження» виконавчі документи можуть бути пред'явлені до виконання у такі строки: інші виконавчі документи - протягом року, якщо інше не передбачено законом.
Вище вказане рішення набрало законної сили 06.08.2012 року.
Відповідно до поштового повідомлення (а.с. 73) позивач отримав копію рішення 03.08.2012 р.
05.11.2013 р. до суду надійшла заява представника позивача про видачу виконавчого листа по справі та виконавчий лист був направлений на його адресу 11.11.2013 р.
З наведеного слідує, що заява про видачу виконавчого листа була подана представником позивача вже після закінчення строку на його пред'явлення до виконання.
Частиною 1 ст. 371 ЦПК України передбачено, що стягувачам, які пропустили строк для пред'явлення виконавчого документа до виконання з причин, визнаних судом поважними, пропущений строк може бути поновлено.
В наданій представником позивача заяві жодних поважних причин пропуску строку для пред'явлення виконавчого листа не вказано.
Таким чином, представником позивача взагалі не надано доказів поважності причин пропуску строку для пред'явлення виконавчого листа до виконання, що є підставою для відмови у задоволені заяви.
На підставі викладеного, керуючись ст. 369, 371 ЦПК України ,-
УХВАЛИВ:
Заяву представника позивача Публічного акціонерного товариства «СК «АХА Страхування» Демінського С.А. про виправлення помилки, допущеної при оформленні виконавчого листа та поновлення пропущеного строку для пред'явлення виконавчого документу до виконання - задовольнити частково.
Виправити допущену помилку у виконавчому листі по цивільній справі № 2/0109/2479/2012 р. за позовною заявою Публічного акціонерного товариства «СК «АХА Страхування» до ОСОБА_3 про стягнення суми
- зазначивши ідентифікаційний номер боржника ОСОБА_3., ІНФОРМАЦІЯ_1 - НОМЕР_1.
У задоволені решти вимог відмовити.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя Діденко Д. О.