Справа №2-643 2007 року
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
28 листопада 2007 року Солом'янський районний суд м. Києва
в складі головуючого судді Літвіна Н.М.
при секретарі Царіциній Я.М.
розглянувши заяву ОСОБА_1про скасування забезпечення позову по справі за позовом ОСОБА_1до ОСОБА_2про поділ майна подружжя, -
ВСТАНОВИВ:
Заявник звернувся до суду з заявою про скасування арешту.
Ухвалою Солом'янського районного суду м. Києва від 23.01.2007 року за клопотанням позивача в забезпечення позову був накладений арешт на квартиру, що розташована за адресою: м. АДРЕСА_1
Вказана ухвала згідно вимог закону прийнята до виконання.
Рішенням Солом'янського районного суду м. Києва від 28.08.2007 року частково задоволено позов ОСОБА_1до ОСОБА_2про поділ майна подружжя, визнано за ОСОБА_1право власності на 1/6 частину квартири № АДРЕСА_1. Рішення набрало законної сили.
Заявник звернувся з заявою про зняття арешту з квартири накладеного судом згідно ухвали суду від 23.01.2007 року.
В судовому засіданні заявник підтримав заяву повністю, представник відповідача ОСОБА_2. не заперечував проти задоволення заяви.
Судом встановлено, що ухвалою суду від 23.01.2007р. був накладений арешт на квартиру, що розташована за адресою: м. АДРЕСА_1, рішенням суду від 28.08.2007 року позов ОСОБА_1задоволено частково.
Суд дослідивши матеріали справи, вважає можливим задовольнити клопотання.
Керуючись ст. 154 ЦПК України, суд, -
УХВАЛИВ:
Заяву ОСОБА_1про скасування забезпечення позову по справі за позовом ОСОБА_1до ОСОБА_2про поділ майна подружжя - задовольнити.
Скасувати ухвалу Солом'янського районного суду м. Києва по справі № 2-643/07 від 23.01.2007 року та зняти арешт, накладений на квартиру, що розташована за адресою: м. АДРЕСА_1
Копію ухвали направити для виконання до БТІ м. Києва та 1-й Київській Державній нотаріальній конторі.
Ухвала може бути оскаржена в Апеляційний суд м. Києва протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження, яка подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали.