Судове рішення #34751740

УХВАЛА


про відкриття апеляційного провадження

17.12.2013 м. Київ

Суддя Апеляційного суду Київської області Поліщук, розглянувши матеріали цивільної справи за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю «Авто Просто» на рішення Миронівського районного суду Київської області від 04 жовтня 2013 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Авто Просто» про захист прав споживача, визнання правочину недійсним, стягнення матеріальної та моральної шкоди,-


ВСТАНОВИВ:


Апеляційну скаргу подано до належного суду у встановлені законом строки, особою, що має право на апеляційне оскарження. За формою і змістом відповідає ст. 295 ЦПК України.

Керуючись ст.ст. 297, 298 ЦПК України, суддя,-


УХВАЛИВ:


Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю «Авто Просто» на рішення Миронівського районного суду Київської області від 04 жовтня 2013 року.


Суддя Апеляційного суду

Київської області: Поліщук




№ провадження 22-ц/780/7300/13 Головуючий у І інст. Капшук Л.О.


Справа № 371/1513/13-ц Доповідач у ІІ інст. Поліщук


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація