ЗАЛІЗНИЧНИЙ РАЙОННИЙ СУД м. СІМФЕРОПОЛЯ
АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ
95006, Україна, АР Крим, м. Сімферополь, вул. Хромченка, 6-а, тел./факс (0652) 22-82-68, inbox@zl.cr.court.gov.ua
Справа № 122/22994/13-ц
Провадження по справі 2/122/2857/13
У Х В А Л А
про залишення позовної заяви без руху
"28" листопада 2013 р. cуддя Залізничного районного суду м. Сімферополя Автономної Республіки Крим ОСОБА_1, розглянувши матеріали, поданої у порядку цивільного судочинства позовної заяви ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про стягнення аліментів, -
в с т а н о в и в :
ОСОБА_2 звернулася до суду із позовною заявою до ОСОБА_3 про стягнення аліментів.
Пред'явлена позовна заява підлягає залишенню без руху, оскільки у відповідності з п. 2 ч. 1 ст. 119 ЦПК України позовна заява повинна містити ім'я (найменування) позивача і відповідача, а також ім'я представника позивача, якщо позовна заява подається представником, їх місце проживання (перебування) або місцезнаходження, поштовий індекс, номери засобів зв'язку, якщо такі відомі.
Але ж, усупереч вимогам діючого цивільного процесуального законодавства, зазначивши у якості відповідача ОСОБА_3, позивач не визначив повністю місце проживання відповідача, що має значення для його належного повідомлення та забезпечення явки у судове засідання, а також для перевірки дотримання позивачкою вимог щодо підсудності розгляду справи Залізничному районному суду м. Сімферополя АР Крим.
Відповідно до положень ст. 121 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 119 і 120 цього Кодексу, або не сплачено судовий збір, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання позивачем ухвали.
Керуючись статтями 119, 121, 293-294 Цивільного процесуального кодексу України, суддя,-
у х в а л и в:
Позовну заяву ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про стягнення аліментів - залишити без руху, запропонувавши позивачці виправити зазначені недоліки у строк, який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання ухвали.
Роз'яснити, що в разі не усунення недоліків позов буде вважитися неподаним та повернутий.
Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду Автономної Республіки Крим протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя Домнікова М.В.