Справа № 122/14620/13-ц
Провадження по справі 2/122/1140/13
У Х В А Л А
29 жовтня 2013 року м. Сімферополь
Залізничний районний суд м. Сімферополя Автономної Республіки Крим у складі:
головуючого – судді Домнікової М.В.,
при секретарі – Шерет Ф.М.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Сімферополі питання про виправлення описки в рішенні Залізничного районного суду м. Сімферополя АР Крим від 09 липня 2013 року у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, –
В С Т А Н О В И В :
У відкритому судовому засіданні в залі суду рішенням Залізничного районного суду м. Сімферополя АР Крим від 09 липня 2013 року позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу – задоволено повністю.
Шлюб, укладений між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 19.09.2003 року Відділом реєстрації актів про шлюб м. Сімферополя Автономної Республіки Крим Міністерства юстиції України про що в книзі реєстрації актів про одруження 19.09.2003 року зроблено запис за №1062 – розірвано.
ОСОБА_2 після розірвання шлюбу залишено шлюбне прізвище – ОСОБА_2.
Оригінал свідоцтва про шлюб серії 1-АП №135889, виданого Відділом реєстрації актів про шлюб м. Сімферополя Автономної Республіки Крим Міністерства юстиції України вирішено зберігати в матеріалах справи.
Копію цього рішення після набрання законної сили вирішено направити до Залізничного відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Сімферопольського міського управління юстиції в Автономній Республіці Крим для внесення відомостей до Державного реєстру актів цивільного стану громадян та проставлення відмітки в актовому записі про шлюб
Згідно з положеннями частини 2 статті 197 ЦПК України фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
Відповідно до статті 219 цього Кодексу суд може з власної ініціативи або за заявою осіб, які беруть участь у справі, виправити допущені у судовому рішенні описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні, про що постановляється ухвала. Особи, які беруть участь у справі, повідомляються про час і місце засідання. Їхня неявка не перешкоджає розглядові питання про внесення виправлень.
Дослідивши матеріали справи у межах вирішення питання про виправлення описки в рішенні, суд дійшов таких висновків.
З матеріалів справи вбачається, що прізвище відповідачки – ОСОБА_2, проте в тексті рішення зазначено прізвище відповідачки – ОСОБА_2.
Таким чином, зазначене рішення суду містить описку:
в тексті рішення прізвище відповідачки зазначено як ОСОБА_2 замість правильно написання ОСОБА_2.
Керуючись статтями 197, 209-210, 219, 292, 294 Цивільного Процесуального Кодексу України, суд –
У Х В А Л И В:
Усунути описку в тексті рішення Залізничного районного суду м. Сімферополя АР Крим від 09 липня 2013 року у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.
Зазначити в тексті рішення Залізничного районного суду м. Сімферополя АР Крим від 09 липня 2013 року у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, прізвище відповідачки – ОСОБА_2.
Ухвала суду може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду АР Крим шляхом подання апеляційної скарги протягом п’яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Суддя Домнікова М.В.