Справа № 111/5656/2012
У Х В А Л А
28 жовтня 2013 року смт Красногвардійське
Красногвардійський районний суд Автономної Республіки Крим у складі судді Шукальського В.В., при секретарі Кирлиця В.Ю.
розглянувши заяву ОП «Кримтеплокомуненерго» в особі Джанкойської філії про внесення даних у виконавчий документ,-
в с т а н о в и в:
ОП «Кримтеплокомуненерго» в особі Джанкойської філії, звернулося з заявою до суду про внесення даних у виконавчий документ, посилаючись на те, що згідно судового наказу від 19 грудня 2012 року з ОСОБА_1 стягнуто заборгованість за послуги теплопостачання за період з 01.04.2009 по 01.10.2012 року в сумі 6531 грн. 94 коп., а також судовий збір у розмірі 107 грн. 30 коп. Оскільки судовий наказ не відповідає ст. 18 ЗУ «Про виконавче провадження», а саме відсутній ідентифікаційний номер ОСОБА_1, що перешкоджає пред’явленню для виконання вищезазначеного судового наказу у органи ДВС для виконання. Просили внести у судовий наказ данні про ідентифікаційний номер ОСОБА_1
Згідно з положеннями ч.2 ст.197 ЦПК України за відсутністю осіб, які беруть участь у справі, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
Статтею 18 Закону України "Про виконавче провадження" передбачено, що у виконавчому документі зазначаються, крім іншого, індивідуальний ідентифікаційний номер стягувача та боржника (для фізичних осіб - платників податків) або номер і серія паспорта стягувача та боржника для фізичних осіб - громадян України, які через свої релігійні або інші переконання відмовилися від прийняття ідентифікаційного номера, офіційно повідомили про це відповідні органи державної влади та мають відмітку в паспорті громадянина України, а також інші дані, якщо вони відомі суду чи іншому органу, що видав виконавчий документ, які ідентифікують стягувача та боржника чи можуть сприяти примусовому виконанню.
У матеріалах справи відсутні документи про ідентифікаційний номер боржника, тому суд вважає за необхідне витребувати відомості щодо його ідентифікаційного номеру у Красногвардійському відділенні Джанкойської ОДПІ.
Витребування вищезазначених відомостей необхідно для забезпечення виконання судового наказу.
Керуючись ст.ст. 369, 293 ЦПК України, суд –
У Х В А Л И В:
Зобов'язати Красногвардійське відділення Джанкойської об'єднаної державної податкової інспекції ГУ Міндоходів АР Крим (Красногвардійське відділення) надати відомості про ідентифікаційний номер ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, яка народилася у с. Петрівка Красногвардійського району АР Крим.
Копію ухвали для виконання направити до Джанкойської ОДПІ ГУ Міндоходів АР Крим.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: В.В. Шукальський