20.03.2013
ЧЕРВОНОГВАРДІЙСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД м. МАКІЇВКИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Справа № 271/1730/13-ц
Провадження № 2/271/926/13
У Х В А Л А
про відкриття провадження по справі та призначення справи до судового розгляду
20 березня 2013 року суддя Червоногвардійського районного суду міста Макіївки Кононихіна Н.Ю., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до ТОВ УК «Альянс Град» про зобов’язання укласти договір найму житлового приміщення, -
ВСТАНОВИВ:
Заява подана і оформлена в порядку, встановленому статтями 3,79-81,119,120 Цивільного процесуального кодексу України.
Дана справа підсудна Червоногвардійському районному суду міста Макіївки Донецької області і підлягає розгляду по суті в порядку цивільного судочинства.
Підстав для відмови у відкритті провадження у справі або повернення позовної заяви не має.
Справа підготовлена для розгляду у судовому засіданні.
У ході підготовки справи до судового розгляду вирішено питання про склад осіб, які беруть участь у справі, визначені факти, які необхідно встановити для вирішення спору, що є достатнім для призначення справи до розгляду.
На підставі вищевикладеного, керуючись ст.122, 127, 130ч.7, 156 Цивільного процесуального кодексу України,-
УХВАЛИВ:
Відкрити провадження у справі за позовом заяву ОСОБА_1 до ТОВ УК «Альянс Град» про зобов’язання укласти договір найму житлового приміщення.
Призначити розгляд заяви у відкритому судовому засіданні о « 11»год. « 00»хв. « 29» березня 2013 року у приміщенні суду за адресою:86121 Донецька область місто Макіївка провулок Тореза будинок № 49.
Запропонувати відповідачам у випадку невизнання вимог надати суду письмові заперечення проти заяви та посилання на докази, якими вони обґрунтовуються.
Копію ухвали про відкриття провадження у справі, копію заяви і копії доданих документів надіслати особам, які беруть участь у справі.
Ухвала оскарженню не підлягає, набирає законної сили з моменту оголошення.
СУДДЯ: