05.08.2013 2-о/111/159/2013
Справа № 111/2880/13-ц
Р І Ш Е Н Н Я
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
05 серпня 2013 р. смт. Леніне
Ленінський районний суд Автономної Республіки Крим у складі
головуючого судді Трубнікова Ю.Л.
при секретарі Резяповій А.М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду цивільну справу за заявою ОСОБА_1, заінтересована особа Управління Пенсійного фонду України в Ленінському районі АРК про встановлення факту приналежності правовстановлюючого документу, -
В С Т А Н О В И В:
Заявник звернувся до Ленінського районного суду АРК з вимогою про встановлення факту приналежності правовстановлюючого документа, мотивуючи вимоги заяви тим, що 12.02.1963 р. йому була видана трудова книжка, однак при її заповненні не було вказано по батькові заявника «Алійович». Заявник не може реалізувати своє право на призначення пенсії, у зв’язку з чим він звернувся до суду з заявою про встановлення факту приналежності правовстановлюючого документу.
В судове засідання заявник не з’явився надав заяву про розгляд справи за його відсутності, на задоволені вимог заяві наполягає.
Представник заінтересованої особи в судове засідання не з’явився, про дату та час слухання справи сповіщений належним чином.
Суд вважає можливим розглянути справу по наявним в ній матеріалам.
Вивчивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що вимоги заяви належить задовольнити. Як вбачається з копії паспорту прізвищем, ім’ям, по батькові заявника є ОСОБА_1, дата народження 10 травня 1938 року (а.с. 3), це також підтверджується довідкою про присвоєння ідентифікаційного номеру ( а.с. 3 зворот), та пенсійним посвідченням ( а.с. 5). Як вбачається з копії трудової книжки виданої 12.02.1963 р. на ім’я ОСОБА_1 він розпочав свою трудову діяльність 01.03.1961 р. мотористом у хлопко-радгоспі «Нарпай» ( а.с. 4), однак при її заповненні не було вказано по батькові заявника «Алійович», що суперечить паспортним даним.
Отже судом встановлено, що внаслідок недбалості відповідальних за заповнення трудової книжки, заявник не може реалізувати своє право на призначення пенсії.
Вивчивши наявні в матеріалах справи документи, суд вважає доведеним факт приналежності трудової книжки, саме заявнику – ОСОБА_1.
Встановлення даного факту має для заявника юридичне значення, оскільки необхідно для реалізації його права на отримання пенсії. Іншим чином встановити факт належності даного документу неможливо у зв’язку з тим, що підприємство, яке видало трудову книжку, ліквідовано.
Керуючись ст.ст. 3, 7, 10, 131, 179, 208, 212-215, 218, п. 5 ст. 234, 235, п. 6 ч. 1 ст. 256, ст. 257-259 ЦПК України, суд –
В И Р І Ш И В:
Заяву задовольнити.
Встановити, що трудова книжка, яка видана 12.02.1963 р. на ім’я ОСОБА_1 1938 р. н., належить ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2 АРК.
Рішення може бути оскаржено до Апеляційного суду Автономної Республіки Крим у м. Феодосії через Ленінський районний суд АРК шляхом подання апеляційної скарги протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії рішення.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Суддя Ю.Л.Трубніков