28.10.2013 2-о/111/213/2013
Справа № 111\4032\13-ц
Р І Ш Е Н Н Я
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
28 жовтня 2013 р. с. Леніне
Ленінський районний суд Автономної Республіки ОСОБА_1 у складі
головуючого судді Красікова С.І.
при секретарі Бураковій Л.Ш.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду цивільну справу за заявою ОСОБА_2 Ульбіє, заінтересована особа: Управління Пенсійного фонду України в Ленінському районі АРК про встановлення факту приналежності правовстановлюючого документу, -
В С Т А Н О В И В:
Заявник звернулася до Ленінського районного суду АР Крим із заявою про встановлення факту приналежності правовстановлюючого документу. Свої вимоги мотивує тим, що при видачі 16 травня 1980 року довідки про заробітну плату на ім'я заявника її «Джаміль»,що не відповідає даним,зазначеним в паспорті. Зазначені обставини створюють перешкоди для отримання пенсії.
Заявник в судове засідання не з’явився, про час та місце розгляду справи був повідомлений належним чином,надала заяву про розгляд справи в її відсутність, заяву просить задовольнити.
Представник заінтересованої особи в судове засідання не з’явився, про час та місце розгляду справи був повідомлений належним чином, надав заяву про розгляд справи у відсутності їх представника, проти задоволення заяви не заперечують.
Вивчивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що вимоги заяви належить задовольнити. Як встановлено судом, згідно копії паспорту громадянина України прізвище та ім'я заявника : ОСОБА_2 Ульбіє ІНФОРМАЦІЯ_1( а.с. 3,4),03 липня 1963 року між заявником,дівоче прізвище «Темерджанова» та ОСОБА_2 зареєстровано шлюб( а.с.9), копією трудової книжки, виданої 16 грудня 1954 року на ім'я заявника ( а.с. 6-8).З копії довідки про заробітну плату №н/н від 16.05.1980 року ,виданої на ім'я заявника вбачається,що її прізвище помилково зазначене як « Джамиль» ,що не відповідає даним,зазначеним в паспорті ( а.с. 10).
Таким чином, вивчивши наявні в матеріалах справи документи, суд вважає доведеним факт приналежності заявнику довідки про заробітну плату.
Встановлення даного факту має для заявника юридичне значення, оскільки необхідно для реалізації його права на отримання пенсії.
Керуючись ст.ст. 3, 7, 10, 88, 131, 208, 212-215, 218, п. 5 ст. 234, 235,п. 6 ч. 1 ст. 256, ст. 257-259 ЦПК України, суд –
В И Р І Ш И В:
Заяву задовольнити.
Встановити юридичний факт, що довідка про заробітну плату № н/н від 16.05.1980 року,видана на ім'я «Джамиль Ульбие» належить Джемиль Ульбіє ІНФОРМАЦІЯ_1 ,уродженки ІНФОРМАЦІЯ_2.
Рішення може бути оскаржено до Апеляційного суду Автономної Республіки ОСОБА_1 у м. Феодосії через Ленінський районний суд АРК протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги,якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Суддя Ленінського районного суду
Автономної Республіки ОСОБА_1Красіков