Справа № 438/216/13-к Головуючий у 1 інстанції: Слиш А.Т.
Провадження № 11-кп/783/206/13 Доповідач: Макойда З. М.
У Х В А Л А
про підготовку до апеляційного розгляду, закінчення підготовки та призначення апеляційного розгляду
02 жовтня 2013 року м. Львів
Суддя апеляційного суду Львівської області Макойда З.М. перевіривши апеляційні скарги старшого прокурора прокуратури м. Борислава Щурка В.А. та потерпілої ОСОБА_2 на вирок Бориславського міського суду Львівської області від 29 липня 2013 року стосовно ОСОБА_3 за ч.2 ст. 125 КК України, -
в с т а н о в и в :
цим вироком ОСОБА_3 визнано невинуватою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 125 КК України та виправдано за недоведеністю вчинення нею кримінального правопорушення.
Не погоджуючись із даним вироком прокурор Щурко В.В. та потерпіла ОСОБА_2 подали апеляційні скарги.
Відповідно до ч.1, ч.2 ст. 401 КПК України суддя-доповідач протягом десяти днів після відкриття апеляційного провадження за скаргою на вирок або ухвалу суду першої інстанції надсилає копії ухвали про відкриття апеляційного провадження учасникам судового провадження разом з копіями апеляційних скарг, інформацією про їхні права та обов'язки і встановлює строк, протягом якого можуть бути подані заперечення на апеляційні скарги; пропонує учасникам судового провадження подати нові докази, на які вони посилаються, або витребовує їх за клопотанням особи, яка подала апеляційну скаргу; вирішує інші питання необхідні для апеляційного розгляду. Також усі судові рішення судді-доповідача під час підготовки до апеляційного розгляду викладаються у формі ухвали, а копії надсилаються учасникам судового провадження.
Ухвалою судді-доповідача від 25 вересня 2013 року відкрито апеляційне провадження за згаданими апеляційними скаргами.
Підготовка до апеляційного розгляду відповідно до вимог ч.1 ст.401 КПК України закінчена, а тому необхідно призначити апеляційний розгляд.
З урахуванням наведеного та керуючись ч.3 ст.401 КПК України,-
у х в а л и в :
закінчити підготовку до апеляційного розгляду справи.
Апеляційний розгляд за апеляційними скаргами старшого прокурора прокуратури м. Борислава Щурка В.А. та потерпілої ОСОБА_2 на вирок Бориславського міського суду Львівської області від 29 липня 2013 призначити на 10 годину 18 жовтня 2013 року в приміщенні апеляційного суду Львівської області.
Про час та дату апеляційного розгляду повідомити учасників кримінального провадження, яким надіслати копію даної ухвали.
Суддя апеляційного суду
Львівської області З.М. Макойда
- Номер: 1-кп/438/20/2013
- Опис:
- Тип справи: на кримінальне провадження
- Номер справи: 438/216/13-к
- Суд: Бориславський міський суд Львівської області
- Суддя: Макойда З.М.
- Результати справи: Постановлено ухвалу про скасування рішення суду першої інстанції
- Етап діла: Розглянуто у апеляційній інстанції
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 22.02.2013
- Дата етапу: 27.11.2013