У Х В А Л А
Справа № 183/8728/13-а
№ 6-а/183/116/13
25.11.2013 року м.Новомосковськ
Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області у складі:
головуючого судді Парфьонова Д.О.,
секретаря Нікітіної К.Є.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі Новомосковського міськрайонного суду заяву ОСОБА_1 про видачу дубліката виконавчого листа, -
ВСТАНОВИВ:
14.11.2013 року ОСОБА_1 звернулась до Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області з заявою про видачу дубліката виконавчого листа виданого відповідно до постанови Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області від 17.04.2012 року по адміністративній справі № 2а-8090/11 за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в м.Новомосковську та Новомосковському районі Дніпропетровської області про визнання дій протиправними та зобов`язання вчинити дії.
Сторони в судове засідання не з'явились, причини неявки не повідомили. Відповідно до ч.2 ст.260 КАС України, неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду справи, не є перешкоджає судовому розгляду.
Суд, розглянувши заяву ОСОБА_1, дослідивши матеріали справи, вважає заяву обґрунтованою та такою, що підлягає задоволенню з наступних підстав.
Відповідно до постанови Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області від 17.04.2012 року по адміністративній справі № 2а-8090/11 адміністративний позов ОСОБА_1 до УПФУ в м.Новомосковську та Новомосковському районі Дніпропетровської області про визнання дій протиправними, зобов`язання вчинити дії задоволено (а.с.14-15).
Як зазначає в своїй заяві заявник, виконавчий лист про зобов`язання Управління Пенсійного фонду України в м.Новомосковську та Новомосковському районі Дніпропетровської області здійснити перерахунок та виплатити ОСОБА_1 підвищення пенсії згідно статті 6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни» та частини 1 статті 28 Закону України «Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування» з 18.04.2011 року по 22.07.2011 року включно в розмірі 30 відсотків мінімальної пенсії за віком, з урахуванням різниці, яка була виплачена у цей період згідно постанови про відмову у відкритті виконавчого провадження від 16.10.2012 року, відмовлено у прийнятті виконавчого листа. Після чого виконавчий лист втрачено заявником.
З огляду на вищевикладене, суд вважає за необхідне заяву ОСОБА_1 про видачу дубліката виконавчого листа задовольнити та видати ОСОБА_1 дублікат виконавчого листа по адміністративній справі № 2а-8090/11 за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в м.Новомосковську та Новомосковському районі Дніпропетровської області про визнання дій протиправними та зобов`язання вчинити дії в частині щодо зобов`язання Управління Пенсійного фонду України в м.Новомосковську та Новомосковському районі Дніпропетровської області здійснити перерахунок та виплатити ОСОБА_1 підвищення пенсії згідно статті 6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни» та частини 1 статті 28 Закону України «Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування» з 18.04.2011 року по 22.07.2011 року включно в розмірі 30 відсотків мінімальної пенсії за віком, з урахуванням різниці, яка була виплачена у цей період.
На підставі викладеного, керуючись ст.370 ЦПК України, суд, -
УХВАЛИВ:
Заяву ОСОБА_1 задовольнити.
Видати ОСОБА_1 дублікат виконавчого листа відповідно до постанови Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області від 17.04.2012 року по адміністративній справі № 2а-8090/11 за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в м.Новомосковську та Новомосковському районі Дніпропетровської області про визнання дій протиправними та зобов`язання вчинити дії в частині щодо зобов`язання Управління Пенсійного фонду України в м.Новомосковську та Новомосковському районі Дніпропетровської області здійснити перерахунок та виплатити ОСОБА_1 підвищення пенсії згідно статті 6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни» та частини 1 статті 28 Закону України «Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування» з 18.04.2011 року по 22.07.2011 року включно в розмірі 30 відсотків мінімальної пенсії за віком, з урахуванням різниці, яка була виплачена у цей період.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку апеляційного оскарження.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі, якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя Д.О. Парфьонов