248/10221/13-ц
6/248/242/2013
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
25 грудня 2013 року Харцизький міський суд Донецької області у складі:
головуючої - судді Демидової В.К.,
при секретарі - Поливяної І.О.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Харцизьку заяву Комунального закладу «Балтська загальноосвітня школа-інтернат № 2 I-II ступенів» про заміну сторони виконавчого провадженні, -
ВСТАНОВИВ :
02 грудня 2013 року заявник звернувся до суду із заявою про заміну сторони виконавчого провадження, яку мотивує тим, що у їх закладі з 12 березня 2013 року на повному державному забезпеченні знаходиться ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1. Рішенням Харцизького міського суду від 15 квітня 2004 року ОСОБА_2 позбавлений батьківських прав відносно своєї доньки ОСОБА_1. Стягнуто з ОСОБА_2 на користь органу опіки та піклування Новоазовського районного відділу освіти на утримання ОСОБА_1 аліменти в розмірі ? частини з усіх видів заробітку до досягнення дитиною повноліття. В даному закладі дитина перебуває і на дійсний час. Тому просять суд замінити сторону виконавчого провадження з Дружківського дитячого будинку-інтернату на Комунальний заклад «Балтська загальноосвітня школа-інтернат № 2 I-II ступенів».
Сторони в судове засідання не з'явились по невідомим суду причинам, про день, час та місце слухання справи повідомлялись своєчасно та належним чином.
Суд вважає за можливим розглянути вказану заяву без сторін, за наявними в справі доказами.
Перевіривши матеріали справи, суд вважає, що заява підлягає задоволенню за таких підстав.
Судом встановлено, що рішенням Харцизького міського суду Донецької області від 15 квітня 2004 року ОСОБА_2 позбавлений батьківських прав відносно своєї доньки ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1. Стягнуто з ОСОБА_2 на користь органу опіки та піклування Новоазовського районного відділу освіти на утримання ОСОБА_1 аліменти в розмірі ? частини з усіх видів заробітку до досягнення дитиною повноліття.
В даний час ОСОБА_1 перебуває у КЗ «Балтська загальноосвітня школа-інтернат № 2 I-II ступенів».
Згідно ст.. 378 ЦПК України у разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження за поданням державного виконавця або за заявою сторони суд замінює сторону виконавчого провадження її правонаступником.
Таким чином, суд вважає необхідним задовольнити заяву.
Керуючись ст. 378 ЦПК України, суд,
УХВАЛИВ :
Замінити сторону виконавчого провадження з Дружківського дитячого будинку-інтернату на Комунальний заклад «Балтська загальноосвітня школа-інтернат № 2 I-II ступенів», у виконавчому провадженні, відкритому по виконавчому листу № 2-763/2004 (248/5901/13-ц), виданого 24 липня 2013 року на підставі ухвали Харцизького міського суду від 24 липня 2013 року.
Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду Донецької області через Харцизький міський суд протягом 5-ти днів з дня проголошення ухвали.
Суддя: