ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
У Х В А Л А
08 червня 2006р. м. Київ
Суддя Вищого адміністративного суду України Фадєєва Н.М., розглянувши матеріали касаційної скарги представника третьої особи ОСОБА_1 - ОСОБА_2 на постанову Київського міжобласного апеляційного господарського суду від 28.03.2006р. по справі за позовом Прокурора Київської області в інтересах держави в особі Державного управління справами, Державного сільськогосподарського підприємства « Чайка» до Громадської організації « Об»єднання громадян «Лісне ІІ», Шпитівської сільської ради Києво-Святошинського району, Києво-Святошинської районної державної адміністрації, третя особа - ОСОБА_1, про визнання недійсними та скасування рішень, договору оренди земельної ділянки, -
В С Т А Н О В И В :
Постановою господарського суду Київської області від 22.12.2005р. позовні вимоги прокурора Київської області частково задоволені.
Постановою Київського міжобласного апеляційного господарського суду від 28.03.2006р. апеляційна скарга громадської організації « Об»єднання громадян «Лісне ІІ» залишена без задоволення, постанова господарського суду Київського області від 22.12.2005р. скасована, прийнята нова постанова, якою позов задоволений повністю
Не погоджуючись з зазначеним вище судовим рішенням апеляційного господарського суду, представника третьої особи ОСОБА_1 - ОСОБА_2 звернувся з касаційною скаргою до Вищого адміністративного суду України.
Строк касаційного оскарження не пропущено, судовий збір сплачено вірно. З огляду на зазначене, відсутні перешкоди для прийняття касаційної скарги до провадження Вищого адміністративного суду України та відкриття касаційного провадження.
Керуючись ст. 116, 214216 Кодексу адміністративного судочинства України, -
У Х В А Л И В :
Прийняти до провадження Вищого адміністративного суду України касаційну скаргу представника третьої особи ОСОБА_1 - ОСОБА_2 на постанову Київського міжобласного апеляційного господарського суду від 28.03.2006р. по справі за позовом Прокурора Київської області в інтересах держави в особі Державного управління справами, Державного сільськогосподарського підприємства « Чайка» до Громадської організації « Об»єднання громадян «Лісне ІІ», Шпитівської сільської ради Києво-Святошинського району, Києво-Святошинської районної державної адміністрації, третя особа - ОСОБА_1, про визнання недійсними та скасування рішень, договору оренди земельної ділянки .
Відкрите по ній касаційне провадження. Витребувати справу.
Ухвала остаточна, оскарженню не підлягає.
Суддя Н.М.Фадєєва