Справа № 141/646/13-ц
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
29 липня 2013 року смт. Оратів
Суддя Оратівського районного суду Вінницької області Слісарчук О.М., розглянувши заяву ОСОБА_1 про поновлення строку для подання заяви про скасування судового наказу та скасування судового наказу від 08.10.2009 року виданого Оратівським районним судом Вінницької області по справі №2н-91/2009 за заявою кредитної спілки "Альянс Україна" про стягнення боргу з ОСОБА_1 в розмірі 26693 грн. 64 коп.,-
В С Т А Н О В И В:
До Оратівського районного суду Вінницької області надійшла заява ОСОБА_1 про поновлення строку для подання заяви про скасування судового наказу та скасування судового наказу від 08.10.2009 року виданого Оратівським районним судом Вінницької області по справі №2н-91/2009 за заявою кредитної спілки "Альянс Україна" про стягнення боргу з ОСОБА_1 в розмірі 26693 грн. 64 коп.
Дослідивши заяву та долучені до неї документи вважаю за необхідне залишити її без руху з наступних підстав.
Заява не відповідає вимогам, передбаченим ч. 4 ст. 105 ЦПК України, зокрема заява подається з її копією та копіями доданих до неї документів для надання стягувачеві.
Згідно ч.6 ст.105 ЦПК України до неналежно оформленої заяви про скасування судового наказу застосовуються норми статті 121 цього Кодексу.
Відповідно до ч.1 ст.121 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 119 і 120 цього Кодексу, або не сплачено судовий збір, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків.
Із врахуванням вимог ч.1 ст.121 ЦПК України, вважаю за необхідне залишити дану заяву без руху та надати заявнику п'ятиденний строк для усунення вказаних недоліків з дня отримання копії даної ухвали.
Керуючись ст.ст. 105, 105-1, ч. 1 ст. 121 ЦПК України, суд ,-
У Х В А Л И В :
Заяву ОСОБА_1 про поновлення строку для подання заяви про скасування судового наказу та скасування судового наказу від 08.10.2009 року виданого Оратівським районним судом Вінницької області по справі №2н-91/2009 за заявою кредитної спілки "Альянс Україна" про стягнення боргу з ОСОБА_1 в розмірі 26693 грн. 64 коп. - залишити без руху.
Надати заявнику п'ятиденний строк для усунення вказаних недоліків з дня отримання копії ухвали суду.
В разі невиконання заявником вимог вказаних в ухвалі суду у встановлений строк заява вважається неподаною та повертається заявнику.
Ухвала остаточна, оскарженню не підлягає.
СУДДЯ О.М. Слісарчук