Судове рішення #3427217

Справа № 1-118/2007

ВИРОК

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

26 червня 2007 року Миколаївський районний суд Львівської області в складі:

головуючого-судді Палюх Н.М.

при секретарі Білій P.P.

з участю прокурора Пришляка Ю.О.

та адвоката ОСОБА_1

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Миколаєві кримінальну справу про обвинувачення

ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженки ІНФОРМАЦІЯ_2, українки, громадянки України, позапартійної, ІНФОРМАЦІЯ_3, одруженої, має на утриманні двох неповнолітніх дітей, не працюючої, проживаючої в ІНФОРМАЦІЯ_4, раніше не судимої

за ч.2 ст. 307 КК України, -

 

встановив:

 

ОСОБА_2 восени 2006 року в с. Рудники Миколаївського району Львівської області незаконно придбала коробочки маку, подрібнила такі і зберігала з метою збуту по місцю свого проживання ІНФОРМАЦІЯ_5. В подальшом ОСОБА_2 близько 14.00 год. 10.11.2006 року на автобусній зупинці с. Пісочне Миколаївського району Львівської області незаконно збула ОСОБА_3 наркотичний засіб -макову солому висушену масою 600 г за 140 грн. На наступний день знову в тому ж місці незаконно повторно збула ОСОБА_3 наркотичний засіб-макову солому висушену масою 600 г за 140 грн. Далі, ОСОБА_2 близько 14.00 год. 28.02.2007 р. на автобусній зупинці в с. Пісочне повторно незаконно збула ОСОБА_3 наркотичний засіб-макову солому висушену масою 351 г за 90 грн. та 01.03. 2007 року на автобусній зупинці в с. Пісочне була затримана працівниками міліцї, які в неї виявили і вилучили наркотичний засіб- макову солому, яку вона мала намір збути ОСОБА_3

В судовому засіданні підсудна ОСОБА_2 свою вину визнала повністю і ствердила, що у вересні 2006 р. знайшла в с. Рудники пусті головки маку, які з метою збуту перенесла до свого будинку, де такі подрібнила і зберігала. В подальшому вона двічі в листопаді 2006р. збувала ОСОБА_3 макову соломку. 28 лютого 2007 р. на автобусній зупинці в с. Пісочне вона повторно збула ОСОБА_4 макову солому та 1 березня 2007 року була затримана працівниками міліції на автобусній зупинці в с. Пісочне , які в неї виявили і вилучили макову солому, яку вона мала намір збути ОСОБА_4 Розкаюється у скоєному. Просить її суворо не карати.

Крім показів підсудної, її винність у вчиненні злочину доказується:

- протоколом допиту свідка ОСОБА_3 від 1.03.2007р. /а.с. 14-15/, що двічі в листопаді 2006 року на автобусній зупинці в с. Пісочне Миколаївського району Львівської області ОСОБА_23бувала їй макову солому. 28 лютого 2007 року ОСОБА_2 на автобусній зупинці в с. Пісочне Миколаївського району Львівської області знову збула їй макову солому, з якою вона в цей же день була затримана у м. Львові працівниками міліції, яким і розповіла, в кого придбала наркотичний засіб;

· протоколами допиту свідків ОСОБА_5 і ОСОБА_6. що працівниками УБНОНУ УМВСУ у Львівській області 01.03.2007 р. на автобусній зупинці в с. Пісочне Миколаївського району Львівської області була затримана ОСОБА_2, в якої було виявлено наркотичний засіб-макову солому /а.с. 27, 28/

· рапортом від 01.03.2007 p., що у ОСОБА_2 виявлено пакети з подрібненою рослинною речовиною коричневого кольору /а.с. 2/;

· протоколом вилучення від 01.03.2007р. у ОСОБА_2 6 пакетів з маковою соломою /а.с. 3/

 

2

· протоколом очної ставки від 01.03.2007 р., за яким ОСОБА_2 двічі в листопаді 2006 р. і 28 . лютого 2007 р. на автобусній зупинці в с. Пісочна збувала ОСОБА_3 наркотичний засіб-макову І солому /а.с. 16/;

· протоколом огляду будинку №47 по вул. Рашови в с. Рудники від 02.03.2007р., на горищі якого виявлено та вилучено мішок з маковими головками /а.с. 19/;

-висновком фізико-хімічної експертизи №71 від 26.03.2007р., згідно якої вилучена у ОСОБА_2 подрібнена рослинна речовина коричневого кольору в трьох полімерних пакетах с наркотичним засобом-маковою соломою висушеною, загальною масою 738г ; вилучена у ОСОБА_3 подрібнена рослинна речовина коричневого кольору є наркотичним засобом-маковою соломою висушеною, загальною масою 351г ; вилучена у ОСОБА_2 подрібнена рослинна речовина коричневого кольору в матерчатому мішку є наркотичним засобом-маковою соломою висушеною, загальною масою 88г ; подрібнені рослинні речовини, які були вилучені у ОСОБА_3 і у ОСОБА_2 є тотожними за своїми родовими ознаками;

Оцінюючи зібрані по справі докази, суд вважає, що дії підсудної ОСОБА_2 вірно кваліфіковано за ч.2 ст. 307 КК України, оскільки вона незаконно придбала, виготовляла, зберігала з метою збуту та незаконно збувала наркотичні засоби повторно.

Призначаючи покарання ОСОБА_2, суд враховує ступінь тяжкості вчиненого злочину, особу винної- вперше притягається до кримінальної відповідальності, позитивно характеризується за місцем проживання, хворіє виразкою шлунка, має сім"ю, в якій є двоє неповнолітніх дітей, що стоять на обліку в окуліста з діагнозом далекозорий астигматизм, що вона повністю визнала свою вину і розкаялася у скоєному та вважає необхідним обрати їй покарання, пов"язане із позбавленням волі, але, із врахуванням вищенаведених обставин, застосувати до неї ст. 69 КК України і призначити їй покарання нижче від найнижчої межі, встановленої в санкції статті за вчинений нею злочин, без конфіскації майна.

Суд вважає за потрібне застосувати до ОСОБА_2 ст. 75 КК України і звільнити її від відбування покарання з випробуванням, оскільки її виправлення можливе без реального відбування покарання.

На підставі наведеного та керуючись ст. ст. 323, 324 КПК України, суд -

 

присудив :

 

Визнати винною та засудити ОСОБА_2 за ч. 2 ст. 307 КК України, із застосуванням ст. 69 КК України, на три роки позбавлення волі без конфіскації майна.

Застосувати до ОСОБА_2 ст. 75 КК України і звільнити її від відбування призначеного покарання з випробуванням протягом іспитового строку тривалістю один рік.

На підставі ст. 76 КК України зобов'язати ОСОБА_2 не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу ограну кримінально - виконавчої системи, повідомляти ці органи про зміну місця проживання або роботи.

Міру запобіжного заходу залишити попередню - підписку про невиїзд.

Речові докази по справі /а.с. 44/ - макову соломку, м"ясорубку, скляну банку, які зберігаються в камері зберігання речових доказі Залізничного РВ - знищити.

Стягнути із ОСОБА_2 в користь НДЕКЦ при УМВС України на транспорті на р/р 35227002000476 УДК у Київській області ЗКПО ЄДРПОУ 25576445 МФО 821018 -353 грн.08 коп.3а проведення експертизи /а.с. 38-41/.

Вирок може бути оскаржений протягом 15-ти діб учасниками процесу до апеляційного суду Львівської області через райсуд з моменту його проголошення..

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація