Категорія 30
Головуючий в I інстанції Тараньова В.С.
суддя доповідач Безрученко Ю.О.
У Х В А Л А
про відкриття апеляційного провадження
21 листопада 2013 року суддя апеляційного суду Донецької області Безрученко Ю.О., розглянувши матеріали апеляційної скарги ОСОБА_1, який діє в інтересах ОСОБА_2, на рішення Будьоннівського районного суду м. Донецька від 10 жовтня 2013 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_2 про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, -
ВСТАНОВИВ:
10 жовтня 2013 року рішенням Будьоннівського районного суду м. Донецька задоволено частково.
На вказане рішення ОСОБА_1, який діє в інтересах ОСОБА_2, подав апеляційну скаргу 01 листопада 2013 року (а.с.141), яка разом з матеріалами справи надійшла до апеляційного суду Донецької області.
З матеріалів справи вбачається, що в судовому засіданні 10 жовтня 2013 року, де було проголошено оскаржуване рішення, ні відповідач ОСОБА_2 ні його представник ОСОБА_1 присутні не були. Копію оскаржуваного рішення представником відповідача ОСОБА_1 отримано лише 24 жовтня 2013 року, про що на обкладинці справи є відповідна розписка, після чого протягом десяти днів подано апеляційну скаргу.
Враховуючи наведене, апеляційний суд вважає, що апеляційна скарга подана в межах визначених процесуальним законодавством строків апеляційного оскарження
Апеляційна скарга за своєю формою і змістом відповідає вимогам ст. 295 ЦПК України. Підстави для відмови у відкритті апеляційного провадження відсутні.
Керуючись ст. ст. 297, 298 ЦПК України, -
УХВАЛИВ:
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1, який діє в інтересах ОСОБА_2, на рішення Будьоннівського районного суду м. Донецька від 10 жовтня 2013 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_2 про відшкодування матеріальної та моральної шкоди.
Надіслати копії апеляційних скарг особам, які беруть участь у справі та надати їм строк для надання заперечень на апеляційну скаргу до 04 грудня 2013 року.
Суддя апеляційного суду
Донецької області Безрученко Ю. О.