Справа № 429/3095/13-ц
УХВАЛА
про відкриття провадження у справі
"13" грудня 2013 р. смт. Слов`яносербськ
Суддя Слов`яносербського районного суду Луганської області ОСОБА_1, розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про стягнення моральної та матеріальної шкоди,
ВСТАНОВИЛА:
Позивач звернувся до суду із позовом, посилаючись на ту обставину, що з відповідачем вона познайомилась у червні 2008 року та почала з ним зустрічатися. Восени 2012 року вона розірвала стосунки з відповідачем. Після розірвання стосунків відповідач почав переслідувати її. Він постійно дзвонив по телефону, ображав, висловлювався на її адресу нецензурною лайкою, погрожував фізичною розправою.
Позивачка просить стягнути з відповідача відшкодування матеріальної та моральної шкоди.
Зазначена позовна заява відповідає вимогам ст. ст. 119 - 122 ЦПК України, підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви або для відмови у відкритті провадження у цивільній справі не вбачається.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 3, 119-122, 127, 129, 210 ЦПК України, -
УХВАЛИЛА:
Відкрити провадження по цивільній справі № 429/3095/13-ц за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про стягнення моральної та матеріальної шкоди.
Призначити попереднє судове засідання на 23.12.2013 року о 09 годині 30 хвилин.
Особам, що приймають участь у справі, роз’яснити, що згідно зі ст. ст. 27, 30, 31 ЦПК України вони мають наступні права та обов’язки в процесі.
Особи, які беруть участь у справі, мають право знайомитися з матеріалами справи, робити з них витяги, знімати копії з документів, долучених до справи, одержувати копії рішень, ухвал, брати участь у судових засіданнях, подавати докази, брати участь у дослідженні доказів, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, а також свідкам, експертам, спеціалістам, заявляти клопотання та відводи, давати усні та письмові пояснення судові, подавати свої доводи, міркування щодо питань, які виникають під час судового розгляду, і заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб, користуватися правовою допомогою, знайомитися з журналом судового засідання, знімати з нього копії та подавати письмові зауваження з приводу його неправильності чи неповноти, прослуховувати запис фіксування судового засідання технічними засобами, робити з нього копії, подавати письмові зауваження з приводу його неправильності чи неповноти, оскаржувати рішення і ухвали суду, користуватися іншими процесуальними правами, встановленими законом.
Особи, які беруть участь у справі позовного провадження, для підтвердження своїх вимог або заперечень зобов'язані подати усі наявні у них докази або повідомити про них суд до або під час попереднього судового засідання, а якщо попереднє судове засідання не проводиться, до початку розгляду справи по суті.
Позивач має право протягом усього часу розгляду справи змінити підставу або предмет позову, збільшити або зменшити розмір позовних вимог, відмовитися від позову, а відповідач має право визнати позов повністю або частково, пред'явити зустрічний позов.
Сторони можуть укласти мирову угоду на будь-якій стадії цивільного процесу.
Особи, які беруть участь у справі, зобов'язані добросовісно здійснювати свої процесуальні права і виконувати процесуальні обов'язки.
Запропонувати відповідачу в строк до 23.12.2013 року надати суду письмові заперечення проти позову з посиланням на докази, якими вони обгрунтовуються.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя В.Г. Скворцова