Судове рішення #34140249

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

04116 м.Київ, вул. Шолуденка, 1 (044) 230-06-58


УХВАЛА

про прийняття апеляційної скарги до провадження

"09" грудня 2013 р. Справа №910/19021/13


Київський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

головуючого: Копитової О.С.

суддів: Сотнікова С.В.

Шипка В.В.

розглянувши матеріали апеляційної скарги арбітражного керуючого Бєлого Олега Святославовича

на ухвалу господарського суду м. Києва від 07.11.2013 року

по справі № 910/19021/13 (суддя Баранов Д.О.)


за заявою товариство з обмеженою відповідальністю «С-Проект»

до приватного акціонерного товариства «5-й Київський авторемонтний завод»

про банкрутство


ВСТАНОВИВ:


Ухвалою господарського суду міста Києва від 07.11.2013 по справі № 910/19021/13 (суддя Баранов Д.О.) порушено провадження у справі про банкрутство приватного акціонерного товариства «5-й Київський авторемонтний завод»; визнано грошові вимоги товариства з обмеженою відповідальністю «С-Проект» до приватного акціонерного товариства «5-й Київський авторемонтний завод» у розмірі 1 328 770,49 грн.; введено мораторій на задоволення вимог кредиторів та процедуру розпорядження майном приватного акціонерного товариства «5-й Київський авторемонтний завод»; призначено розпорядником майна боржника арбітражного керуючого Реверука П.К. (свідоцтво № 783 від 08.04.2013), тощо.

Не погоджуючись із вказаною ухвалою суду першої інстанції, арбітражний керуючий Бєлий О.С. звернувся до Київського апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою, в якій просить скасувати ухвалу господарського суду міста Києва від 07.11.2013 по справі № 910/19021/13 в частині призначення розпорядником майна ПАТ 5-й Київський авторемонтний завод» арбітражного керуючого Реверука П.К. та прийняти нове рішення, яким призначити розпорядником майна боржника арбітражного керуючого Бєлого О.С.

При цьому, скаржник просить суд відновити строк для подання апеляційної скарги.

Розглянувши матеріали справи, суддя - доповідач у справі вважає, що пропуск строку на подання апеляційної скарги викликаний поважною причиною та підлягає відновленню.

Дослідивши матеріали додані до апеляційної скарги колегія суддів визнає їх достатніми для прийняття апеляційної скарги до провадження.

Керуючись ст. ст. 53, 86, 93, 98, 99 Господарського процесуального кодексу України, Київський апеляційний господарський суд, -


УХВАЛИВ:


1. Відновити арбітражному керуючому Бєлому О.С. строк на подання апеляційної скарги.

2. Прийняти апеляційну скаргу Бєлого О.С. на ухвалу господарського суду м. Києва від 07.11.2013 по справі № 910/19021/13 до провадження.

3. Розгляд скарги призначити на 24.12.2013 о 11 год. 00 хв. Засідання відбудеться в приміщенні Київського апеляційного господарського суду за адресою: м. Київ, вул. Шолуденка, 1, зал судових засідань № 12.

4. Запропонувати учасникам провадження по справі до дня слухання надати суду нормативно обґрунтовані письмові пояснення щодо обставин, викладених в апеляційній скарзі, з доданням необхідних документів в підтвердження своїх доводів.

5. Довести до відома учасників апеляційного провадження, що нез'явлення їх представників в засідання судової колегії не є перешкодою для розгляду апеляційної скарги.

6. Копію ухвали направити учасникам провадження по справі.



Головуючий суддя О.С. Копитова

Судді С.В. Сотніков

В.В. Шипко



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація