Судове рішення #34080278

09.12.2013 Справа № 406/7213/13

Провадження № 2/406/2582/13

У Х В А Л А.



09 грудня 2013 року. Алчевський міський суд Луганської області

в складі : головуючого- судді Карпенка С.Ф.

при секретарі Харченко Ю.В.

розглянувши у судовому засіданні в залі суду в м. Алчевську цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розподіл майна, за зустрічним позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про поділ майна, що є спільної сумісною власністю подружжя,



В С Т А Н О В И В :



Сторони звернулись до Алчевського міського суду з вищевказаними позовами.


Розгляд справи по суті було призначено на 09 грудня 2013 року на 14 год. 15 хв.


До початку розгляду справи по суту від сторін надійшли письмові заяви про залишення справи без розгляду, на підставі ст. 207 ч.1 п.5 ЦПК України.


Сторони не заперечують проти задоволення заяв.

При таких обставинах, відповідно до п.5 ч.1 ст.207 ЦПК України, суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, оскільки це передбачено цією нормою закону, наслідки задоволення заяв сторонам роз’яснені, права та інтереси інших осіб не порушуються.


Керуючись п.5 ч.1 ст.207, ст.ст. 210 ЦПК України, суд,




У Х В А Л И В :



Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ майна, що є об’єктом права спільної сумісної власності подружжя та зустрічний позов ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про поділ майна, що є спільної сумісною власністю подружжя залишити без розгляду.

Скасувати ухвалу Алчевського міського суду Луганської області від 10 вересня 2013 року про заборону дій по відчуженню автомобіля НОМЕР_1, 2007 року випуску, кузов КL1NF196E7K601847, що зареєстрований за ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу САК 350326.

Копію ухвали направити до виконавчої служби м. Алчевська Луганської Області, начальнику відділу РЕР ДАІ з обслуговування м. Алчевська та Перевальського району Луганської області, та сторонам для відома.


Ухвала набирає законної сили після закінчення п'ятиденнного строку на апеляційне оскарження.


Ухвала може бути оскаржена в апеляційному суді Луганської області через Алчевський міський суд протягом п'яти днів з дня її проголошення.




Суддя:



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація