УКРАЇНА
АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
_____________________________________________________________________
Справа №683/786/13-ц
Провадження №22-ц/792/2647/13
УХВАЛА
02 грудня 2013 року м. Хмельницький
Суддя апеляційного суду Хмельницької області Талалай О.І., розглянувши апеляційну скаргу військової частини А 2502 м. Старокостянтинів на рішення Старокостянтинівського району від 27 травня 2013 року у справі за позовом ОСОБА_1 до військової частини А 2502 м. Старокостянтинів про відшкодування шкоди, заподіяної ушкодженням здоров'я,
в с т а н о в и л а :
За формою і змістом апеляційна скарга відповідає вимогам ст. 295 ЦПК України. До апеляційної скарги додані копії відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі.
Апеляційна скарга подана після закінчення встановленого ст. 294 ЦПК України строку апеляційного оскарження.
Апелянт просить поновити строк апеляційного оскарження рішення суду, посилаючись на поважність причин його пропуску - відсутність на рахунках військової частини грошових коштів для сплати судового збору.
Причини пропущення строку апеляційного оскарження судового рішення є поважними, а тому строк підлягає поновленню.
Перешкоди для відкриття апеляційного провадження у справі відсутні.
Керуючись ст. ст. 297, 298 ЦПК України,
у х в а л и л а :
Поновити військової частини А 2502 м. Старокостянтинів строк апеляційного оскарження рішення Старокостянтинівського району від 27 травня 2013 року та відкрити апеляційне провадження за її апеляційною скаргою.
Копію апеляційної скарги надіслати позивачу.
Суддя апеляційного суду Талалай О.І.