Судове рішення #3402271
Справа №22ц -249 / 2008р

Справа №22ц -249 / 2008р.

           Головуючий по 1-й інстанції:

Сьоря С.І. Суддя-доповідач: Чічіль В.А.

УХВАЛА

 ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

10 січня 2008 року     м. Полтава

Колегія суддів судової палати з цивільних справ апеляційного суду Полтавської області в складі:

Головуючого судді: Чічіля ВА. Суддів: Мартєва С.Ю.,  ТимчукЛ.А. При секретарі: Сулимка С.М.

розглянула у відкритому судовому засіданні в м. Полтаві цивільну справу за апеляційною скаргою ОСОБА_1 та ОСОБА_2 на ухвалу судді Крюківського районного суду м. Кременчука Полтавської області від 4 грудня 2007 року по справі за позовами ОСОБА_1 та ОСОБА_2 до Львівського клінічного шпиталю Державної прикордонної служби України,  адміністрації Державної прикордонної служби України,  Державного казначейства України,  центрального клінічного шпиталю 1120 ЗОК МО України про відшкодування матеріальної та моральної шкоди,

ВСТАНОВИЛА:

Позивачі звернулись з зазначеними позовами про відшкодування матеріальної та моральної шкоди до відповідачів,  мотивуючи тим,  що їх син ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1 народження,  проходив військову службу на прикордонній заставі «Мостиська»,  звідки 16 серпня 2005 року був госпіталізований у Львівський шпиталь державної прикордонної служби України,  де 30 серпня 2005 року йому проведена операція,  а ІНФОРМАЦІЯ_2 він помер.

Ухвалою судді Крюківського районного суду м. Кременчука Полтавської області від 4 грудня 2007 року провадження по справі за позовами ОСОБА_1 та ОСОБА_2 до Львівського клінічного шпиталю Державної прикордонної служби України,  адміністрації Державної прикордонної служби України,  Державного казначейства України,  центрального клінічного шпиталю 1120 ЗОК МО України про відшкодування матеріальної та моральної шкоди,  зупинено на час проведення Головним бюро судово-медичних експертиз МОЗ України повторної комісійної судово-медичної експертизи.

В апеляційній скарзі ОСОБА_1 та ОСОБА_2 просять скасувати ухвалу судді Крюківського районного суду м. Кременчука Полтавської області від 4 грудня 2007 року,  посилаючись на порушення норм процесуального права.

Колегія суддів,  заслухавши суддю-доповідача,  учасників процесу,  що з'явились в судове засідання,  перевіривши матеріали справи та доводи апеляційної скарги,  вважає,  що ухвала суду є законною та обґрунтованою,  підстави для її скасування відсутні.

 

Відповідно до ст. 307 ч.2 п.1 ЦПК України суд апеляційної інстанції має право постановити ухвалу про відхилення апеляційної скарги і залишення ухвали без змін.

Згідно ст.312 ч.1п.1 ЦПК України апеляційний суд має право відхилити скаргу і залишити ухвалу без змін,  якщо судом першої інстанції постановлено ухвалу з додержанням вимог закону.

Судом встановлено і як вбачається з матеріалів справи,  суд першої інстанції керуючись нормами чинного законодавства вірно зупинив провадження по справі на час проведення повторної медичної експертизи.

Згідно п.5 ч.1 ст.202 ЦПК України,  суд може за заявою особи,  яка бере участь у справі,  а також з власної ініціативи зупинити провадження у справі у випадках призначення судом експертизи.

Як вбачається з матеріалів справи,  представниками відповідачів подано клопотання про зупинення провадження у справі,  оскільки в Личаківському РВ ЛМВ УМВС України у Львівській області знаходиться кримінальна справа,  порушена по факту неналежного виконання медичними працівниками шпиталю ДПС України своїх професійних обов'язків,  що спричинили смерть ОСОБА_3,  по якій призначена повторна експертиза.

Доводи апеляційної скарги не дають підстав для висновку про порушення норм процесуального права судом першої інстанції.

За таких обставин колегія суддів вважає ухвалу місцевого суду законною та обгрунтованою.

Керуючись ст.ст. 303,  304,  307 ч.2 п.1,  312 ч.1п.1,  315,  317,  319 ЦПК України колегія суддів,  -

УХВАЛИЛА :

Апеляційну скаргу ОСОБА_1 та ОСОБА_2

відхилити

Ухвалу судді Крюківського районного суду м. Кременчука Полтавської області від 4 грудня 2007 року залишити без змін.

Ухвала набирає законної сили з моменту проголошення і може бути оскаржена безпосередньо до Верховного Суду Українипротягом 2 місяців.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація