Судове рішення #33973117

Справа№ 112/2617/13-ц

УХВАЛА


22 листопада 2013 року

Суддя Нижньогірського районного суду АР Крим Чернецька В.В., розглянувши матеріали цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,


В С Т А Н О В И Л А:


Позивачка звернулась до суду з позовом про розірвання з відповідачем шлюбу, який був зареєстрований 24 вересня 2011 року виконавчим комітетом Михайлівської сільської ради Нижньогірського району АР Крим, актовий запис № 13.

Відповідно ч.1 ст. 11 ЦПК України суд розглядає цивільні справи не інакше як за зверненням фізичних чи юридичних осіб, поданим відповідно до цього Кодексу, в межах заявлених ними вимог і на підставі доказів сторін та інших осіб, які беруть участь у справі.

Відповідно до ч.1 ст. 109 ЦПК України позови до фізичної особи пред’являються в суд за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її проживання або за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її перебування. Так, з матеріалів справи вбачається, що відповідач зареєстрований на адміністративній території Нижньогірського району АР Крим, тобто справа підсудна Нижньогірському районному суду АР Крим.

Позовна заява подана з дотриманням правил цивільної юрисдикції, передбаченими ст. 15 ЦПК України та оформлена в порядку та з додержанням вимог ст. 119-120 ЦПК України, перешкод у відкриті провадження в справі, зазначених ч.2.ст.120 ЦПК України не встановлено

Згідно ч.7 ст. 130 ЦПК України проведення попереднього судового засідання по справі не є обов’язковим, тому вважаю можливим призначити справу до судового розгляду.

Керуючись ст. ст. 110, 119, 120, 122,130, 210 ЦПК України,

У Х В А Л И Л А:


1.          Відкрити провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.

2.          Цивільну справу призначити до судового розгляду в приміщенні Нижньогірського районного суду АР Крим (смт. Нижньогірський, вул. Фонтанна, 8) на 02 грудня 2013 року о 13 годині 00 хвилин.

3.          Відповідачу, відповідно до ч.1 ст. 128 ЦПК України, надається пропозиція в строк до 02 грудня 2013 року надати суду письмові заперечення проти позову із зазначенням доказів, що підтверджують його заперечення.

4.          Роз’яснити сторонам, що відповідно до ч. 2 ст. 31 ЦПК України, позивач має право протягом усього часу розгляду справи збільшити або зменшити розмір позовних вимог, відмовитися від позову, а відповідач має право визнати позов повністю або частково. До початку розгляду судом справи по суті позивач має право шляхом подання письмової заяви змінити предмет або підставу позову, а відповідач – пред’явити зустрічний позов (ч.1 ст. 123 ПЦК України).

5.          Роз'яснити сторонам, що згідно ст. 131 ЦПК України сторони зобов’язані подати свої докази суду до початку розгляду справи по суті. Докази, подані з порушенням вимог, встановлених ч.1 ст. 131 ЦПК України не приймаються, якщо сторона не доведе, що докази подані несвоєчасно з поважних причин.

6.          Відповідно до ч.1 ст. 59 ЦПК України суд не бере до уваги докази, які отримані з порушенням порядку, встановленого законом.

7.          Сторони до початку розгляду справи по суті, зобов’язані відповідно до ч.3 ст. 131 ЦПК України повідомити суд про всі відомі їм рішення судів, що стосуються предмету спору, а також про всі відомі їм незавершені судові провадження, що стосуються предмету спору.






8.          Відповідно до ч.3 та 4 ст. 169 ЦПК України у разі повторної неявки в судове засідання позивача, якщо від нього не надійшла заява про розгляд справи за його відсутності, суд залишає позовну заяву без розгляду. У разі неявки у судове засідання відповідача, який належним чином повідомлений і від якого не надійшло заяви про розгляд справи за його відсутності або якщо повідомлені ним причини неявки визнані неповажними, суд вирішує справу на підставі наявних у справі доказів та може ухвалити заочне рішення (ст. 224 ч.1 ЦПК України).

9.          Ухвалу направити сторонам, відповідачу з копією заяви та копії доданих до неї документів, для відома.

10.          Сторонам обов’язково мати при собі паспорт, а у необхідних випадках документ, що підтверджує повноваження та особу представника (засвідчену належним чином довіреність, посвідчення, паспорт, тощо).



Суддя: В.В. Чернецька





Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація