Судове рішення #33965242

Справа № 429/3149/13-ц

Номер провадження 6/429/191/13



У Х В А Л А

Іменем України

"05" грудня 2013 р. Слов'яносербський районний суд Луганської області

в складі:

головуючого судді Скворцової В.Г.,

при секретарі Скориковій О.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в сел. Слов'яносербськ матеріали подання державного виконавця відділу державної виконавчої служби Слов'яносербського районного управління юстиції Луганської області про тимчасову заборону виїзду боржника за кордон,

ВСТАНОВИВ:

Державний виконавець відділу державної виконавчої служби Слов'яносербського районного управління юстиції Луганської області звернувся до суду з поданням про тимчасову заборону виїзду боржника за кордон, посилаючись на ту обставину, що на виконанні у відділі державної виконавчої служби Слов'яносербського районного управління юстиції Луганської області знаходиться виконавче провадження за виконавчим листом № 2-2024 від 28.11.2008 року про стягнення аліментів з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 на користь ОСОБА_2, аліменти на утримання неповнолітнього сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2, у розмірі 1/4 частини його заробітку, але не менш ніж 30 % прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, починаючи з 12.11.2008 року і до повноліття дитини. На даний час добровільно аліменти у встановленому розмірі та у встановлений строк боржник не сплачує, загальна заборгованість зі сплати аліментів згідно виконавчого листа становить 6 781, 38 грн.

Державний виконавець відділу державної виконавчої служби Слов'яносербського районного управління юстиції Луганської області просив з метою забезпечення виконання рішення суду та недопущення виїзду боржника за кордон відмовити у виїзді за кордон без вилучення паспортного документу ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1.

Згідно п. 18 ст. 11 Закону України «Про виконавче провадження», у разі ухилення боржника від виконання зобов'язань, покладених на нього рішенням, державний виконавець у процесі здійснення виконавчого провадження має право звертатися до суду за встановленням тимчасового обмеження у праві виїзду боржника - фізичної особи або керівника боржника - юридичної особи за межі України - до виконання зобов'язань за рішенням.

В судовому засіданні встановлено, що у відділі державної виконавчої служби Слов'яносербського районного управління юстиції Луганської області знаходиться на виконанні виконавче провадження за виконавчим листом № 2-2024 від 28.11.2008 року про стягнення аліментів з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 на користь ОСОБА_2, аліменти на утримання неповнолітнього сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2, у розмірі 1/4 частини його заробітку, але не менш ніж 30 % прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, починаючи з 12.11.2008 року і до повноліття дитини. Загальна заборгованість зі сплати аліментів згідно виконавчого листа становить 6 781, 38 грн., проте доказів того, що боржник ухиляється від виконання рішення суду, відділом державної виконавчої служби Слов'яносербського районного управління юстиції Луганської області надано не було, згідно відомості по сплаті аліментів наданої ВДВС Слов'яносербського РУЮ заборгованість частково погашається, в поданні не зазначено, яким чином заборона виїзду боржника за кордон вплине на виконання рішення суду. Також, підтвердження того, що виклик державного виконавця було отримано боржником ОСОБА_1 суду не надано.

Оскільки доказів того, що боржник ухиляється від виконання рішення суду відділом державної виконавчої служби Слов'яносербського районного управління юстиції Луганської області не надано та не зазначено, яким чином заборона виїзду боржника за кордон вплине на виконання рішення суду, у задоволення подання слід відмовити.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 3771, 210, 293 ЦПК України, Законом України «Про виконавче провадження», суд

УХВАЛИВ:

В задоволенні подання державного виконавця відділу державної виконавчої служби Слов'яносербського районного управління юстиції Луганської області про тимчасову заборону виїзду за кордон без вилучення паспортного документу, гр. України, ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, відмовити.

Ухвала оскарженню не підлягає.


Суддя Скворцова В.Г.


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація