ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА СЕВАСТОПОЛЯ
УХВАЛА
20 листопада 2013 року справа № 919/927/13
Господарський суд міста Севастополя у складі судді Головко В.О., розглянувши у відкритому судовому засіданні у приміщенні суду
заяву Державної податкової інспекції у Ленінському районі
Головного управління Міндоходів у м. Севастополі,
ідентифікаційний код 38751583
(99011, м. Севастополь, вул. Кулакова, буд. 37)
про визнання грошових вимог конкурсного кредитора,
у справі
за заявою: Публічного акціонерного товариства „Механізація будівництва",
ідентифікаційний код 22288148
(99053, м. Севастополь, Фіолентовське шосе, буд. 1)
до Товариства з обмеженою відповідальністю „Тонус Плюс",
ідентифікаційний код 30475947
(99011, м. Севастополь, вул. Очаковців, буд. 26, кв. 1)
про банкрутство,
Представники учасників судового процесу:
заявник (Державна податкова інспекція у Ленінському районі Головного управління Міндоходів у м. Севастополі) - Летюча Д.Г. - начальник юридичного відділу, довіреність № 221/9/10-039 від 15.07.2013;
ініціюючий кредитор (ПАТ „Механізація будівництва") - не прибув;
боржник (ТОВ „Тонус Плюс") - Зінченко С.С. - представник, довіреність № 02-05/119 від 08.11.2013;
розпорядник майна (арбітражний керуючий Вудуд Г.І.) - не прибув;
заінтересована особа стосовно боржника (учасник ТОВ „Тонус Плюс") - Зінченко С.С., витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців від 12.06.2013 за № 16635268.
ВСТАНОВИВ:
22.08.2013 ухвалою суду за заявою Публічного акціонерного товариства „Механізація будівництва" порушено провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю „Тонус Плюс" у порядку, передбаченому Законом України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" в редакції, що діє з 19.01.2013; визнано вимоги Публічного акціонерного товариства „Механізація будівництва" в розмірі 3 417 897,66 грн; введено процедуру розпорядження майном боржника; визначено дату попереднього судового засідання - 29.10.2013 /том 1, арк. с. 71-77/.
Вказаною ухвалою з метою виявлення усіх кредиторів та осіб, які бажають взяти участь у санації, зобов'язано ініціюючого кредитора протягом 10 днів з моменту отримання цієї ухвали здійснити офіційне оприлюднення оголошення про порушення справи про банкрутство в офіційних друкованих органах (газетах „Голос України" або „Урядовий кур'єр").
11.09.2013 у газеті „Урядовий кур'єр" № 164 опубліковане оголошення про порушення провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю „Тонус Плюс" /том 1, арк. с. 133/.
Частиною першою статті 23 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" встановлено, що конкурсні кредитори за вимогами, які виникли до дня порушення провадження у справі про банкрутство, зобов'язані подати до господарського суду письмові заяви з вимогами до боржника, а також документи, що їх підтверджують, протягом тридцяти днів від дня офіційного оприлюднення оголошення про порушення провадження у справі про банкрутство.
10.10.2013, тобто у встановлений законом строк, Державна податкова інспекція у Ленінському районі Головного управління Міндоходів у м. Севастополі подала до суду заяву з грошовими вимогами конкурсного кредитора до боржника - Товариства з обмеженою відповідальністю „Тонус Плюс" у розмірі 2 554,10 грн, з яких: 974,00 грн - сума заборгованості з єдиного соціального внеску; 1 579,07 грн - сума заборгованості зі збору за використання води водних об'єктів місцевого значення; 1,03 грн - сума пені.
Ухвалою суду від 15.10.2013 заяву Державної податкової інспекції у Ленінському районі Головного управління Міндоходів у м. Севастополі прийнято та призначено до розгляду у попередньому засіданні суду на 30.10.2013.
У зв'язку із відкладенням попереднього судового засідання розгляд заяви Державної податкової інспекції у Ленінському районі Головного управління Міндоходів у м. Севастополі був відкладений до 14.11.2013 /том 14, арк. с. 32-33/, а у засіданні суду 14.11.2013 - до 20.11.2013.
У попередньому судовому засіданні 20.11.2013 представник заявника (ДПІ у Ленінському районі Головного управління Міндоходів у м. Севастополі) підтримала грошові вимоги до боржника частково - у сумі 2 553,30 грн, погодившись із помилковим нарахуванням пені у період дії мораторію, та просила суд включити їх до реєстру вимог кредиторів ТОВ „Тонус Плюс" у відповідні черги, зазначивши, що розпорядником майна вони (черги) були визначені невірно; представник боржника (ТОВ „Тонус Плюс") та заінтересована особа стосовно боржника (учасник ТОВ „Тонус Плюс" - Зінченко С.С. ) не заперечував проти часткового визнання судом грошових вимог Державної податкової інспекції у Ленінському районі Головного управління Міндоходів у м. Севастополі у розмірі 2 553,30 грн із віднесенням їх до відповідних черг задоволення.
Розглянувши у судовому засіданні вказану заяву, заслухавши пояснення присутніх представників заявника, боржника та заінтересованої особи стосовно боржника, суд вважає наявними підстави для часткового визнання конкурсних кредиторських вимог Державної податкової інспекції у Ленінському районі Головного управління Міндоходів у м. Севастополі у розмірі 2 553,30 грн, виходячи з наступного.
Відповідно до статті 1 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" грошове зобов'язання - зобов'язання боржника сплатити кредитору певну грошову суму відповідно до цивільно-правового правочину (договору) та на інших підставах, передбачених законодавством України.
Кредитор - юридична або фізична особа, а також органи державної податкової служби та інші державні органи, які мають підтверджені у встановленому порядку документами вимоги щодо грошових зобов'язань до боржника; конкурсні кредитори - кредитори за вимогами до боржника, які виникли до порушення провадження у справі про банкрутство і виконання яких не забезпечено заставою майна боржника; поточні кредитори - кредитори за вимогами до боржника, які виникли після порушення провадження у справі про банкрутство; забезпечені кредитори - кредитори, вимоги яких забезпечені заставою майна боржника (майнового поручителя).
У поданій заяві ДПІ у Ленінському районі Головного управління Міндоходів у м. Севастополі просить визнати її кредиторські вимоги до Товариства з обмеженою відповідальністю „Тонус Плюс" в розмірі 2 554,10 грн, яка складається зі:
- збору за використання води водних об'єктів місцевого значення (КБК 13020200) у розмірі 1 580,10 грн, з яких: 1 579,07 грн - основний борг; 1,03 грн - пеня;
- єдиного соціального внеску у розмірі 974,00 грн.
Судом установлено, що Товариство з обмеженою відповідальністю „Тонус Плюс" відповідно до статті 15 Податкового кодексу України є платником податків та з 17.06.1999 перебуває на податковому обліку у Ленінському районі Головного управління Міндоходів у м. Севастополі як платник податків і зборів (обов'язкових платежів) під номером 4778.
Згідно з пунктом 46.1 статті 46 Податкового кодексу України податкова декларація, розрахунок (далі - податкова декларація) - документ, що подається платником податків (у тому числі відокремленим підрозділом у випадках, визначених цим Кодексом) контролюючому органу у строки, встановлені законом, на підставі якого здійснюється нарахування та/або сплата податкового зобов'язання, чи документ, що свідчить про суми доходу, нарахованого (виплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, суми утриманого та/або сплаченого податку.
Відповідно до пункту 54.1 статті 54 Податкового кодексу України платник податків самостійно обчислює суму податкового та/або грошового зобов'язання та/або пені, яку зазначає у податковій (митній) декларації або уточнюючому розрахунку, що подається контролюючому органу у строки, встановлені цим Кодексом.
Податкове зобов'язання, самостійно визначене платником податків не підлягає оскарженню (пункт 56.11 статті 56 Податкового кодексу України).
Пунктом 57.1 статті 57 Податкового кодексу України унормовано, що платник податків зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого цим Кодексом для подання податкової декларації, крім випадків, встановлених цим Кодексом.
08.08.2013 Товариство з обмеженою відповідальністю „Тонус Плюс" подало до ДПІ у Ленінському районі Головного управління Міндоходів у м. Севастополі податкову декларацію (вх. № 1300021568) зі збору за спеціальне використання поверхневих та підземних вод; за спеціальне використання поверхневої води теплоелектростанціями з прямоточною системою водопостачання; за спеціальне використання поверхневих і підземних вод житлово-комунальними підприємствами; за спеціальне використання води, яка входить виключно до складу напоїв; за спеціальне використання поверхневих і підземних вод для потреб рибництва; за спеціальне використання кар'єрної, шахтної, дренажної води за І півріччя 2013 року /том 14, арк. с. 18-20/.
Зі змісту вказаної декларації убачається, що сума, яка підлягає сплаті до бюджету, становить 2 552,41 грн, з яких: 430,28 грн - до державного бюджету; 2 122,13 грн - до місцевого бюджету.
19.08.2013 у зв'язку з несплатою податкових зобов'язань зі збору за використання води водних об'єктів місцевого значення у розмірі 2 122,13 грн з урахуванням існуючої переплати у розмірі 3,06 грн на обліковій картці платника податків виникла заборгованість в сумі 2 119,07 грн (2122,13 - 3,06 = 2119,07).
Згідно з платіжними дорученнями № 19 від 29.08.2013 на суму 132,00 грн та № 20 від 29.08.2013 на суму 408,00 грн ТОВ „Тонус Плюс" частково погасило заборгованість зі збору за використання води водних об'єктів місцевого значення. Таким чином, залишок заборгованості зі збору за використання води водних об'єктів місцевого значення становить 1 579,07 грн (2119,07 - 132,00 - 408,00 = 1579,07) /том 14, арк. с. 23-24/.
Наведене свідчить про наявність грошового зобов'язання Товариства з обмеженою відповідальністю „Тонус Плюс" перед заявником у сумі 1 579,07 грн (збір за спеціальне використання води водних об'єктів місцевого значення), яке виникло до порушення провадження у справі про банкрутство.
Також, відповідно до підпункту 129.1.1 пункту 129.1 статті 129 Податкового кодексу України у зв'язку з несвоєчасним погашенням податкового зобов'язання у сумі 132,00 грн Товариству з обмеженою відповідальністю „Тонус Плюс" як платнику податків була нарахована пеня у сумі 0,25 грн, а за несвоєчасне виконання податкового зобов'язання у сумі 408,00 грн - пеня у сумі 0,78 грн, разом - 1,03 грн (із розрахунку 120 відсотків річних облікової ставки Національного банку України, діючої на день виникнення такого податкового боргу або на день його (його частини) погашення, залежно від того, яка з величин таких ставок є більшою, за кожний календарний день прострочення у його сплаті).
Надаючи оцінку обґрунтованості грошових вимог ДПІ у Ленінському районі Головного управління Міндоходів у м. Севастополі до боржника суд зазначає, що при нарахуванні пені у сумі 1,03 грн за несвоєчасне погашення Товариством з обмеженою відповідальністю „Тонус Плюс" податкового зобов'язання, заявником не були враховані положення статті 19 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" щодо обмежень, які вводяться у зв'язку із запровадженням мораторію на задоволення вимог кредиторів. Так, заявник нарахував боржнику пеню за період з 20.08.2013 по 28.08.2013, в той час як мораторій на задоволення вимог кредиторів Товариства з обмеженою відповідальністю „Тонус Плюс" введено ухвалою суду від 22.08.2013, яка набрала законної сили 22.08.2013 /том 1, арк. с. 71-77/.
Відповідно до частин першої, третьої статті 19 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" мораторій на задоволення вимог кредиторів - це зупинення виконання боржником грошових зобов'язань і зобов'язань щодо сплати податків і зборів (обов'язкових платежів), термін виконання яких настав до дня введення мораторію, і припинення заходів, спрямованих на забезпечення виконання цих зобов'язань та зобов'язань щодо сплати податків і зборів (обов'язкових платежів), застосованих до дня введення мораторію. Протягом дії мораторію на задоволення вимог кредиторів, зокрема, не нараховується неустойка (штраф, пеня), не застосовуються інші фінансові санкції за невиконання чи неналежне виконання зобов'язань із задоволення всіх вимог, на які поширюється мораторій.
З огляду на викладене, судом здійснений власний розрахунок, за яким:
1) пеня за несвоєчасне виконання податкового зобов'язання у сумі 132,00 грн за період з 20.08.2013 по 21.08.2013 становить 0,06 грн, а саме:
132,00 * 120% * 6,5% / 365 * 2 = 0,06 грн, де:
132,00 грн - сума недоїмки (простроченого податкового зобов'язання);
6,5% - облікова ставка НБУ;
365 - кількість календарних днів у 2013 році;
2 - кількість днів прострочення у періоді з 20.08.2013 по 21.08.2013;
2) пеня за несвоєчасне виконання податкового зобов'язання у сумі 408,00 грн за період з 20.08.2013 по 21.08.2013 становить 0,17 грн, а саме:
408,00 * 120% * 6,5% / 365 * 2 = 0,17 грн, де:
408,00 грн - сума недоїмки (простроченого податкового зобов'язання);
6,5% - облікова ставка НБУ;
365 - кількість календарних днів у 2013 році;
2 - кількість днів прострочення у періоді з 20.08.2013 по 21.08.2013.
Разом - 0,23 грн.
Наведене свідчить про наявність грошового зобов'язання Товариства з обмеженою відповідальністю „Тонус Плюс" перед заявником у вигляді пені за несвоєчасне виконання податкових зобов'язань у сумі 0,23 грн, яке виникло до порушення провадження у справі про банкрутство. В частині пені в сумі 0,80 грн (1,03- 0,23=0,80) грошові вимоги є необґрунтованими.
Крім того, заявник просить визнати його грошові вимоги до боржника у вигляді заборгованості Товариства з обмеженою відповідальністю „Тонус Плюс" по сплаті єдиного соціального внеску за липень 2013 року у сумі 974,00 грн.
З цього приводу суд зазначає наступне.
Органи доходів і зборів - центральний орган виконавчої влади, що формує податкову і митну політику (в частині адміністрування податків і зборів, митних платежів, єдиного внеску) та забезпечує її реалізацію (центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику), та його територіальні органи (стаття 1 Закону України „Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування").
Завданнями центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, є забезпечення адміністрування єдиного внеску шляхом його збору, ведення обліку надходжень від його сплати та здійснення контролю за сплатою єдиного внеску (пункт 1 статті 12 Закону України „Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування").
Органи доходів і зборів мають право стягувати з платників несплачені суми єдиного внеску (пункт 7 статті 13 Закону України „Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування").
Враховуючи викладене, заявник є органом, який здійснює контроль за сплатою єдиного внеску, та має право стягувати з боржника несплачені суми єдиного внеску.
Відповідно до положень статті 4 Закону України „Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" Товариство з обмеженою відповідальністю „Тонус Плюс" є платником єдиного внеску.
Пунктом 1 частини другої статті 6 Закону України „Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" визначено, що платник єдиного внеску зобов'язаний своєчасно та в повному обсязі нараховувати, обчислювати і сплачувати єдиний внесок.
Згідно з наданим Товариством з обмеженою відповідальністю „Тонус Плюс" до УПФУ у Ленінському районі м. Севастополя та переданим до ДПІ у Ленінському районі Головного управління Міндоходів у м. Севастополі Звітом про суми нарахованої заробітної плати застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за липень 2013 року, загальна сума нарахованого єдиного внеску, що підлягає сплаті, складає 983,05 грн /том 14, арк. с. 27-31/.
Утім, з урахуванням перерахованих Товариством з обмеженою відповідальністю „Тонус Плюс" у рахунок сплати єдиного внеску 9,05 грн, його заборгованість по сплаті єдиного соціального внеску за липень 2013 року склала 974,00 грн /том 14, арк. с. 26, 37/.
Наведене свідчить про наявність грошового зобов'язання Товариства з обмеженою відповідальністю „Тонус Плюс" перед заявником у вигляді заборгованості по сплаті єдиного соціального внеску за липень 2013 року в сумі 974,00 грн, яке виникло до порушення провадження у справі про банкрутство.
Таким чином, Державна податкова інспекція у Ленінському районі Головного управління Міндоходів у м. Севастополі є конкурсним кредитором Товариства з обмеженою відповідальністю „Тонус Плюс", а її вимоги до боржника визнаються судом частково в сумі 2 553,30 грн (1579,07 + 0,23 + 974,00). Грошові вимоги в сумі 0,80 грн судом відхиляються.
Згідно з пунктами 2, 3, 6 частини першої статті 45 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", у другу чергу задовольняються, зокрема, зобов'язання із сплати страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування та інше соціальне страхування; у третю - вимоги щодо сплати податків і зборів (обов'язкових платежів); у шосту чергу - інші вимоги.
Враховуючи викладене, кредиторські вимоги у сумі 2 553,30 грн підлягають визнанню судом із віднесенням 974,00 грн (єдиний соціальний внесок за липень 2013 року) до другої черги задоволення вимог кредиторів; 1 579,07 грн (збір за спеціальне використання води водних об'єктів місцевого значення) - до третьої черги задоволення вимог кредиторів; 0,23 грн (пеня) - до шостої черги задоволення вимог кредиторів.
Розглянувши наданий розпорядником майна ТОВ „Тонус Плюс" реєстр вимог кредиторів /том 2, арк. с. 2-6/ суд установив, що заявлені Державною податковою інспекцією у Ленінському районі Головного управління Міндоходів у м. Севастополі грошові вимоги визнані боржником у повному обсязі та внесені розпорядником майна до реєстру вимог кредиторів.
Утім, грошові вимоги ДПІ у Ленінському районі Головного управління Міндоходів у м. Севастополі безпідставно визнані боржником у повному обсязі та помилково внесені розпорядником майна до реєстру вимог кредиторів, адже, як установлено судом, нарахування заявником пені в сумі 0,80 грн у період дії мораторію на задоволення вимог кредиторів є неправомірним.
Крім того, як зазначено вище, зобов'язання боржника із сплати страхових внесків (974,00 грн) підлягають включенню до другої черги вимог кредиторів, а не до третьої, як зазначено розпорядником. Водночас, пеня в сумі 0,23 грн підлягає включенню до шостої черги.
За таких обставин, до реєстру вимог кредиторів розпорядником майна боржника мають бути внесені відповідні зміни.
Керуючись статтями 1, 23, 25 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", статтею 86 Господарського процесуального кодексу України, суд -
УХВАЛИВ:
1. Грошові вимоги Державної податкової інспекції у Ленінському районі Головного управління Міндоходів у м. Севастополі (ідентифікаційний код 38751583; 99011, м. Севастополь, вул. Кулакова, буд. 37) до Товариства з обмеженою відповідальністю „Тонус Плюс" (ідентифікаційний код 30475947; 99011, м. Севастополь, вул. Очаковців, буд. 26, кв. 1) визнати частково - в сумі 2 553,30 грн (дві тисячі п'ятсот п'ятдесят три грн 30 коп.) із віднесенням 974,00 грн до другої черги задоволення вимог кредиторів; 1 579,07 грн - до третьої черги задоволення вимог кредиторів; 0,23 грн - до шостої черги задоволення вимог кредиторів.
2. Грошові вимоги в сумі 0,80 грн - відхилити.
Суддя підпис В.О. Головко
- Номер:
- Опис: визнання банкрутом
- Тип справи: За заявою сторони (друга iнстанцiя)
- Номер справи: 919/927/13
- Суд: Київський апеляційний господарський суд
- Суддя: Головко Валерія Олегівна
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 15.05.2015
- Дата етапу: 09.06.2015
- Номер:
- Опис: банкрутство
- Тип справи: Про визнання банкрутом (новий розгляд)
- Номер справи: 919/927/13
- Суд: Господарський суд м. Києва
- Суддя: Головко Валерія Олегівна
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено до судового розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 17.06.2015
- Дата етапу: 07.05.2020
- Номер:
- Опис: банкрутство
- Тип справи: Затвердження мирової угоди (у т.ч. на стадії виконання рішення) (2-й розділ звіту)
- Номер справи: 919/927/13
- Суд: Господарський суд м. Києва
- Суддя: Головко Валерія Олегівна
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 01.09.2015
- Дата етапу: 10.11.2015
- Номер:
- Опис: банкрутство
- Тип справи: Відновлення чи продовження процесуальних строків (2-й розділ звіту)
- Номер справи: 919/927/13
- Суд: Господарський суд м. Києва
- Суддя: Головко Валерія Олегівна
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено склад суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 17.11.2015
- Дата етапу: 17.11.2015
- Номер:
- Опис: банкрутство
- Тип справи: Відновлення чи продовження процесуальних строків (2-й розділ звіту)
- Номер справи: 919/927/13
- Суд: Господарський суд м. Києва
- Суддя: Головко Валерія Олегівна
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 10.01.2017
- Дата етапу: 14.02.2017
- Номер:
- Опис: визнання банкрутом
- Тип справи: Відновлення чи продовження процесуальних строків (2-й розділ звіту)
- Номер справи: 919/927/13
- Суд: Київський апеляційний господарський суд
- Суддя: Головко Валерія Олегівна
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 19.01.2017
- Дата етапу: 23.01.2017
- Номер:
- Опис: визнання банкрутом
- Тип справи: За заявою сторони (друга iнстанцiя)
- Номер справи: 919/927/13
- Суд: Київський апеляційний господарський суд
- Суддя: Головко Валерія Олегівна
- Результати справи:
- Етап діла: Повернуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 19.01.2017
- Дата етапу: 23.01.2017
- Номер:
- Опис: банкрутство
- Тип справи: Відновлення чи продовження процесуальних строків (2-й розділ звіту)
- Номер справи: 919/927/13
- Суд: Київський апеляційний господарський суд
- Суддя: Головко Валерія Олегівна
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 17.03.2017
- Дата етапу: 20.03.2017
- Номер:
- Опис: банкрутство
- Тип справи: За заявою сторони (друга iнстанцiя)
- Номер справи: 919/927/13
- Суд: Київський апеляційний господарський суд
- Суддя: Головко Валерія Олегівна
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено до судового розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 17.03.2017
- Дата етапу: 03.05.2017
- Номер:
- Опис: банкрутство
- Тип справи: Відновлення чи продовження процесуальних строків (2-й розділ звіту)
- Номер справи: 919/927/13
- Суд: Господарський суд м. Києва
- Суддя: Головко Валерія Олегівна
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 04.07.2017
- Дата етапу: 04.07.2017
- Номер:
- Опис: банкрутство
- Тип справи: Скарга на дії арбітражного керуючого
- Номер справи: 919/927/13
- Суд: Господарський суд м. Києва
- Суддя: Головко Валерія Олегівна
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 04.07.2017
- Дата етапу: 14.09.2017
- Номер:
- Опис: банкрутство
- Тип справи: Заява у спорах із вимогами майнового характеру до боржника
- Номер справи: 919/927/13
- Суд: Господарський суд м. Києва
- Суддя: Головко Валерія Олегівна
- Результати справи:
- Етап діла: Відмовлено у відкритті провадження
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 04.01.2018
- Дата етапу: 10.01.2018
- Номер:
- Опис: банкрутство
- Тип справи: Заява у спорах із вимогами майнового характеру до боржника
- Номер справи: 919/927/13
- Суд: Господарський суд м. Києва
- Суддя: Головко Валерія Олегівна
- Результати справи:
- Етап діла: Відмовлено у відкритті провадження
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 25.01.2018
- Дата етапу: 31.01.2018
- Номер:
- Опис: банкрутство
- Тип справи: Заява у спорах із вимогами майнового характеру до боржника
- Номер справи: 919/927/13
- Суд: Господарський суд м. Києва
- Суддя: Головко Валерія Олегівна
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 25.01.2018
- Дата етапу: 11.05.2018
- Номер:
- Опис: банкрутство
- Тип справи: Заява у спорах із вимогами майнового характеру до боржника
- Номер справи: 919/927/13
- Суд: Господарський суд м. Києва
- Суддя: Головко Валерія Олегівна
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 29.01.2018
- Дата етапу: 18.06.2019
- Номер:
- Опис: банкрутство
- Тип справи: Відновлення чи продовження процесуальних строків (2-й розділ звіту)
- Номер справи: 919/927/13
- Суд: Господарський суд м. Києва
- Суддя: Головко Валерія Олегівна
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 22.03.2018
- Дата етапу: 22.03.2018
- Номер:
- Опис: банкрутство
- Тип справи: Відновлення чи продовження процесуальних строків (2-й розділ звіту)
- Номер справи: 919/927/13
- Суд: Господарський суд м. Києва
- Суддя: Головко Валерія Олегівна
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 07.05.2019
- Дата етапу: 20.06.2019
- Номер:
- Опис: банкрутство
- Тип справи: Роз'яснення і виправлення рішення, ухвали (банкрутство) (2-й розділ звіту)
- Номер справи: 919/927/13
- Суд: Господарський суд м. Києва
- Суддя: Головко Валерія Олегівна
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 12.09.2019
- Дата етапу: 18.10.2019
- Номер:
- Опис: банкрутство
- Тип справи: Відновлення чи продовження процесуальних строків (2-й розділ звіту)
- Номер справи: 919/927/13
- Суд: Господарський суд м. Києва
- Суддя: Головко Валерія Олегівна
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 21.12.2019
- Дата етапу: 06.02.2020
- Номер:
- Опис: банкрутство
- Тип справи: Заміна, залучення нових учасників судового процесу, правонаступництво, залучення третьої особи (2-й розділ звіту)
- Номер справи: 919/927/13
- Суд: Господарський суд м. Києва
- Суддя: Головко Валерія Олегівна
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено склад суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 22.01.2020
- Дата етапу: 22.01.2020
- Номер:
- Опис: про банкрутство
- Тип справи: Відновлення чи продовження процесуальних строків (2-й розділ звіту)
- Номер справи: 919/927/13
- Суд: Господарський суд м. Києва
- Суддя: Головко Валерія Олегівна
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено склад суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 12.04.2023
- Дата етапу: 12.04.2023
- Номер:
- Опис: про банкрутство
- Тип справи: Про визнання банкрутом (новий розгляд)
- Номер справи: 919/927/13
- Суд: Господарський суд міста Києва
- Суддя: Головко Валерія Олегівна
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено до судового розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 17.06.2015
- Дата етапу: 14.03.2023
- Номер:
- Опис: про банкрутство
- Тип справи: Про визнання банкрутом (новий розгляд)
- Номер справи: 919/927/13
- Суд: Господарський суд міста Києва
- Суддя: Головко Валерія Олегівна
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено до судового розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 17.06.2015
- Дата етапу: 14.03.2023
- Номер:
- Опис: про банкрутство
- Тип справи: Про визнання банкрутом (новий розгляд)
- Номер справи: 919/927/13
- Суд: Господарський суд міста Києва
- Суддя: Головко Валерія Олегівна
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено до судового розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 17.06.2015
- Дата етапу: 14.03.2023
- Номер:
- Опис: про банкрутство
- Тип справи: Про визнання банкрутом (новий розгляд)
- Номер справи: 919/927/13
- Суд: Господарський суд міста Києва
- Суддя: Головко Валерія Олегівна
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено до судового розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 17.06.2015
- Дата етапу: 14.03.2023
- Номер:
- Опис: про банкрутство
- Тип справи: Про визнання банкрутом (новий розгляд)
- Номер справи: 919/927/13
- Суд: Господарський суд міста Києва
- Суддя: Головко Валерія Олегівна
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено до судового розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 17.06.2015
- Дата етапу: 14.03.2023
- Номер:
- Опис: продовження процесуальних строків
- Тип справи: Відновлення чи продовження процесуальних строків
- Номер справи: 919/927/13
- Суд: Господарський суд міста Києва
- Суддя: Головко Валерія Олегівна
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено склад суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 13.12.2024
- Дата етапу: 13.12.2024
- Номер:
- Опис: продовження процесуальних строків
- Тип справи: Відновлення чи продовження процесуальних строків
- Номер справи: 919/927/13
- Суд: Господарський суд міста Києва
- Суддя: Головко Валерія Олегівна
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 13.12.2024
- Дата етапу: 16.12.2024
- Номер:
- Опис: про виправлення описки
- Тип справи: Про виправлення помилки у виконавчому документі та визнання його таким, що не підлягає виконанню (ст. 328 ГПК)
- Номер справи: 919/927/13
- Суд: Господарський суд міста Києва
- Суддя: Головко Валерія Олегівна
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено склад суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 17.12.2024
- Дата етапу: 17.12.2024
- Номер:
- Опис: про виправлення описки
- Тип справи: Про виправлення помилки у виконавчому документі та визнання його таким, що не підлягає виконанню (ст. 328 ГПК)
- Номер справи: 919/927/13
- Суд: Господарський суд міста Києва
- Суддя: Головко Валерія Олегівна
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 17.12.2024
- Дата етапу: 18.12.2024