Справа № 231/2398/13-к
Провадження № 1-в/231/582/2013
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
06 листопада 2013 року Жданівський міський суд Донецької області
у складі:
головуючого судді: Бузанова П.М.
при секретарі: Широковій О.І.
за участю прокурора: Ясинського О.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщені Жданівського міського суду Донецької області подання начальника Жданівської виправної колонії № 3 УДПтСУ в Донецькій області про застосування умовно-дострокового звільнення від відбування покарання у відношенні засудженого ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Луганськ, українця, громадянина України, не одруженого, з неповною середньою освітою, раніше судимого, до арешту мешкав за адресою: АДРЕСА_1.
Засуджений: 11.10.2011 року Жовтневим р/с м. Луганська за ст. 185 ч. 2, 71 ч. 1 КК України до 2 років 1 міс. п/в.
26.06.2012 року Алчевським м/с Луганської області за ст. 309 ч. 1, 71 КК України до 2 р. п/в.
Початок строку: 28.05.2012 року
Кінець строку: 28.05.2014 року
УДЗ 2/3 строку: 28.09.2013 року
ВСТАНОВИВ:
начальник Жданівської ВК № 3 УДПтСУ в Донецькій області звернувся до суду з поданням про застосування умовно-дострокового звільнення від відбування покарання у відношенні засудженого ОСОБА_1 мотивуючи тим, що засуджений ОСОБА_1 в період відбування покарання зарекомендував себе задовільно, має 2 заохочення, стягнень -не має.. На момент розгляду справи в суді засуджений відбув 2/3 строку покарання. Працевлаштований в якості днювального відділення № 3. Приймає активну участь у роботах з благоустрою місця позбавлення волі. Проходить курс лікування від захворювання на туберкульоз легенів, вимоги медперсоналу виконує.
Тим самим, на думку начальника Жданівської ВК № 3 УДПтСУ в Донецькій області, засуджений ОСОБА_1 довів своє виправлення і заслуговує на умовно-дострокове звільнення від відбування покарання.
З цього приводу, суд заслухав думку представника Жданівської ВК № 3, який підтримав подання, в його обґрунтування послався на ті ж доводи, думку прокурора, який вважав за можливе звільнити засудженого умовно-достроково.
Відповідно до ст.81 КК України, до осіб, які відбувають покарання у вигляді позбавлення волі може бути застосоване умовно-дострокове звільнення від відбування покарання за умови, що засуджений сумлінною поведінкою і ставленням до праці довів своє виправлення та фактично відбув передбачену кримінальним законом частину покарання (в залежності від тяжкості злочину), призначеного за вироком суду.
Судом встановлено, що засуджений ОСОБА_1 в період відбування покарання зарекомендував себе задовільно, має 2 заохочення, стягнень -не має (а.с. ). На момент розгляду справи в суді засуджений відбув 2/3 строку покарання. Працевлаштований у якості днювального відділення № 3. Приймає активну участь у роботах з благоустрою місця позбавлення волі. Проходить курс лікування від захворювання на туберкульоз легенів, вимоги медперсоналу виконує.
Таким чином, у суду є достатньо підстав вважати, що засуджений ОСОБА_1 своєю сумлінною поведінкою і ставленням до праці довів своє виправлення, тому ОСОБА_1 підлягає умовно-достроковому звільненню від відбування покарання.
На підставі викладеного, керуючись ст.372, п.2 ч.1 ст.537, п.1 ч.2 ст.539, ч.2,4,5 ст.539 КПК України, ст.81 КК України, суд, -
УХВАЛИВ:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, звільнити умовно-достроково від подальшого відбування покарання у вигляді позбавлення волі на не відбутий строк - 6 (шість ) місяців, 2 ( два) дня.
Ухвала суду може бути оскаржена до Апеляційного суду Донецької області через Жданівський міський суд протягом семи днів з дня її проголошення.
Оскарження прокурором ухвали суду щодо умовно-дострокового звільнення від відбування покарання або заміни не відбутої частини покарання більш м'яким зупиняє її виконання.
Суддя: П.М. Бузанов