Судове рішення #337619
13/151а

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

Господарський суд Чернігівської області

________________________________________________________________________________________________

14000 м. Чернігів, проспект Миру 20                                        Тел. 7-38-36, факс 7-44-62

УХВАЛА


"21" грудня 2006 р.                                                   Справа № 13/151а


За позовом Прокурора Городнянського р-ну в інтересах держави в особі Городнянської міської ради  

15100 м. Городня, пров. Леніна, 2

До відповідача Гончарівської квартирно-експлуатаційної частини

15558 Чернігівський р-н смт. Гончарівське вул. Танкістів 56а

про визнання недійсним акту комісії Гончарівської КЕЧ від 29 вересня 2006 року про зарахування га облік та баланс споруди

                                                                                          Суддя Фетисова І.А.

За участю представників сторін

від позивача Підлісна І.І.д. 350 від 11.12.06 р.

від відповідача Фальчевський А.О.  начальник КЕЧ    Савочка В.В. д. 1340 від 12.12.06 р.

представник прокуратури Чернігівської області Федорченко Л.А.

представник прокуратури Городнянського р-ну Червонюк В.М.


          Ухвала приймається після оголошеної 12.12.2006 р. перерви відповідно до ст. 150 Кодексу адміністративного судочинства України.


          Поизвачем подано позов про визнання недійсним акту комісії Гончарівської КЕЧ від 29.09.2006 р. про зарахування на облік та баланс споруди № 40 по вулиці Чорноуса м. Городня.         

          В проведеному попередньому судовому засіданні з’ясовано, що відповідач  адміністративний позов не визнає.

            Розглянувши подані матеріали, вислухавши пояснення представника відповідача суд встановив:

         Пунктом 2 ст.2 Кодексу адміністративного судочинства України визначено, що до адміністративних судів можуть бути оскаржені будь-які рішення, дії чи бездіяльність суб’єктів владних повноважень, крім випадків, коли щодо таких рішень, дій чи бездіяльності Конституцією чи законами України встановлено інший порядок судового провадження.

          Відповідно до пункту 7 ст. 3 Кодексу адміністративного судочинства України, суб’єкт владних повноважень –орган державної влади, орган місцевого самоврядування, їхня посадова чи службова особа, інший суб’єкт при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень.

Частиною 1 ст.3 Кодексу адміністративного судочинства України визначено поняття  „ справа адміністративної юрисдикції” ,  а саме –це  переданий  на вирішення  адміністративного суду  публічно-правовий спір , у якому  хоча б однією із сторін є орган  виконавчої влади , орган місцевого самоврядування ,їхня посадова  чи службова  особа, або інший суб”єкт , який здійснює  владні  управлінські функції  на основі законодавства , в тому числі на виконання делегованих  повноважень.

    Виходячи зі змісту п. 7 ч.1 ст. 3  та ч.1 ст.3 Кодексу адміністративного судочинства України, відповідач не є суб’єктом владних повноважень, тобто органом державної влади, органом місцевого самоврядування, іншим суб’єктом при здійсненні ним владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень.

Виходячи з вищевикладеного,  суд доходить висновку, що даний позов не підлягає розгляду в порядку  адмінінстративного судочинства.

        За таких обставин  провадження в даній адміністративній справі підлягає закриттю.

       Керуючись ст.ст.2,3, 121,   п. 1. ч. 1 ст. 157, ст. 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

У Х В А Л И В:

           

            Провадження в адміністративній справі  закрити.

           

           

              Ухвала набирає законної сили після  закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження,  встановленого цим Кодексом, якщо таку заяву не було подано.

              Якщо було подано  заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна  скарга  не  була  подана  у  строк, встановлений  цим Кодексом,  ухвала суду  першої  інстанції  набирає законної сили після закінчення цього строку.

               У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не  скасовано,  набирає  законної  сили після закінчення апеляційного розгляду справи.

               Про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції спочатку подається заява.  Обґрунтування мотивів оскарження і вимоги до суду апеляційної інстанції викладаються в  апеляційній скарзі.

               Заява  про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до адміністративного суду  апеляційної  інстанції  через суд  першої  інстанції,  який  ухвалив оскаржуване судове рішення.

               Копія апеляційної скарги одночасно  надсилається  особою,  яка  її подає, до суду апеляційної інстанції.

               Заява про апеляційне оскарження ухвали  суду першої інстанції подається протягом п”яти  днів з дня її проголошення, а в разі складення ухвали в  повному обсязі відповідно до статті 160 цього Кодексу -  з  дня  складення  в  повному  обсязі.

               Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом десяти  днів після  подання заяви про апеляційне оскарження.

          Апеляційна скарга може  бути подана  без попереднього   подання заяви про апеляційне оскарження, якщо  скарга подається  у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.




                    Суддя                                                                     І.А.Фетисова

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація