Судове рішення #33749401

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА


28.11.2013 Справа № 920/1772/13


Господарський суд Сумської області у складі: головуючого - судді Рунової В.В.,

при секретарі Балицькому В.В.,


за участю представників сторін:

позивача - Дудник Н.В.

відповідача - не з'явився


розглянувши у відкритому судовому засіданні у приміщенні господарського суду Сумської області матеріали справи №920/1772/13


за позовом Комунального підприємства «Міськводоканал» Сумської міської ради,м.Суми

до Комунального підприємства «Зелене будівництво» Сумської міської ради, м. Суми

про стягнення 7939 грн. 59 коп.,


встановив:

В судовому засіданні 26.11.2013р. було оголошено перерву до 28.11.2013р.

У жовтні 2013 року до суду звернулось КП «Міськводоканал» з позовом до КП «Зелене будівництво». Позивач у позовній заяві просить суд стягнути з відповідача заборгованість на загальну суму 7939 грн. 59 коп., у тому числі: 7870 грн. 54 коп. боргу за надані комунальні послуги з водопостачання, 56 грн. 79 коп. пені, 12 грн. 26 коп. 3% річних, а також судові витрати, пов'язані з розглядом справи у сумі 1720 грн. 50 коп.

Від відповідача надійшов відзив в якому він заперечує позовні вимоги та просить суд відмовити у задоволенні позову.

19.11.2013р. сторони звернулись до суду із заявою про затвердження мирової угоди у справі.

26.11.2013р. сторони подали до суду заяву про відкликання мирової угоди від 12.11.2013р. в якій просять суд не розглядати зазначену мирову угоду.

26.11.2013р. від представника відповідача надійшла заява про розгляд справи у відсутність представника відповідача. Крім того у зазначеній заяві представник КП «Зелене будівництво» просить суд затвердити нову мирову угоду, яка буде подана до суду.

28.11.2013р. від сторін надійшла заява про затвердження мирової угоди від 26.11.2013р. у даній справі.

В судовому засіданні представник позивача просить суд затвердити мирову угоду від 26.11.2013р. та припинити провадження у справі.

Розглянувши матеріали справи, перевіривши умови мирової угоди, заслухавши представника позивача, суд встановив, що за змістом мирової угоди сторони домовились про наступне.

Відповідач сплачує суму боргу недоплачену за червень 2013 р. в розмірі - 692 грн. 31 коп. та липень 2013 р. в розмірі - 765 грн. 96 коп. за водопостачання за показниками лічильника холодної води. Всього - 1458 грн. 27 коп. Відповідач сплачує 50% судового збору в розмірі-860 грн. 25 коп. Відповідач зобов'язується сплатити вищезазначену суму боргу в розмірі - 1458 грн. 27 коп. та судовий збір в розмірі - 860 грн. 25 коп., всього -2 318 грн. 52 коп. до 30.12.2013 р. Позивач відмовляється від позовних вимог по справі № 920/1772/13 щодо стягнення з відповідача пені, 3% річних.

Мирова угода стосується предмету позову у даній справі, не порушує чиї -небудь права та законні інтереси, складена у відповідності до норм діючого законодавства, підписана повноважними представниками сторін та скріплена печатками.

За змістом заяви про затвердження мирової угоди сторонами зазначено, що насідки припинення провадження у справі їм роз'яснені та зрозумілі.

Враховуючи вищевикладене, суд дійшов висновку про затвердження укладеної сторонами мирової угоди.

Відповідно до п.7 ч.1 статті 80 Господарського процесуального кодексу України господарський суд припиняє провадження у справі, якщо сторони уклали мирову угоду і вона затверджена господарським судом.

Тому, провадженні у справі підлягає припиненню.

Керуючись п.7 ч.1 статті 80, статтею 86 Господарського процесуального кодексу України, суд -

ухвалив:

Заяву сторін про затвердження мирової угоди - задовольнити.

Затвердити мирову угоду укладену сторонами у такій редакції:

«МИРОВА УГОДА

по справі № 920/1772/13

м. Суми 26.11.2013 р.

Позивач - комунальне підприємство "Міськводоканал" Сумської міської ради, в особі директора Гури В.П., що діє на підставі Статуту підприємства, з однієї сторони, та Відповідач -Комунальне підприємство "Зелене будівництво" Сумської міської ради, в особі в.о. директора Нєженець Л.І., що діє на підставі Статуту підприємства, з іншої сторони, а спільно іменовані -Сторони, уклали цю мирову угоду про наступне:

1. Предмет мирової угоди

1.1. Предметом цієї мирової угоди є домовленість між сторонами питання по стягненню позивачем в судовому порядку по договору на водопостачання та прийом стічних вод з підприємствами, установами, організаціями від 01.12.08 р. № 192 суми заборгованості за надані комунальні послуги з водопостачання, пені, 3% річних, судового збору по справі № 920/1772/13 та припинення даного судового провадження, що знаходиться на розгляді господарського суду Сумської області.

2. Порядок виконання, умови на яких виконується мирова угода

2.1. Сторони дійшли згоди, про наступне:

2.1.1.Відповідач сплачує суму боргу недоплачену за червень 2013 р. в розмірі - 692 грн. 31 коп. та липень 2013 р. в розмірі - 765 грн. 96 коп. за водопостачання за показниками лічильника холодної води. Всього - 1458 грн. 27 коп.

2.1.2. Відповідач сплачує 50% судового збору в розмірі-860 грн. 25 коп.

2.1.3. Відповідач зобов'язується сплатити вищезазначену суму боргу в розмірі - 1458 грн. 27 коп. та судовий збір в розмірі - 860 грн. 25 коп., всього -2 318 грн. 52 коп. до 30.12.2013 р.

2.2.4. Позивач відмовляється від позовних вимог по справі № 920/1772/13 щодо стягнення з відповідача пені, 3% річних.

2.2.5. Припинити судове провадження по справі № 920/1772/13.

3. Умови набрання чинності мировою угодою

3.1. Мирова угода набирає чинності після її затвердження господарським судом.

3.2. З моменту затвердження мирової угоди Господарським судом Сумської області припиняється провадження по справі № 920/1772/13.

3.3. Зобов'язання по цій мировій угоді повинні виконуватись належним чином і в установлений нею строк, одностороння відмова від виконання умов цієї мирової угоди, а також одностороння зміна її положень не допускається.

4. Інші умови

4.1. Мирова угода складена у трьох оригінальних примірниках по одному для Сторін та один господарському суду Сумської області. Кожен з оригінальних примірників має однакову юридичну силу. В усьому, що не передбачено умовами цієї мирової угоди, її Сторони керуються чинним законодавством України.

5. Підписи сторін».


Провадження у даній справі - припинити.


Повний текст ухвали складено 29.11.2013р.




Суддя (підпис) В.В.Рунова




Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація