АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ
___________________________________________________________________________________
№ справи:
103/4620/2012
Головуючий суду першої інстанціїЯнін І.А.< І.Пб. >
№ провадження: 22-ц/190/920/13Доповідач суду апеляційної інстанції:Куриленко О. С.
УХВАЛА
про призначення до розгляду в апеляційному суді
25 січня 2013 року колегія суддів судової палати у цивільних справах Апеляційного суду Автономної Республіки Крим у складі:
Головуючого судді:Куриленко О.С.
Cуддів:Онищенко Т.С., Даніла Н.М.,
вирішуючи питання про призначення до розгляду апеляційної скарги ОСОБА_5 на рішення Бахчисарайського районного суду АР Крим від 11 грудня 2012 року, по цивільний справі за позовом ОСОБА_5 до прокурора Бахчисарайського району АРК в інтересах держави в особі Державної податкової інспекції у Бахчисарайському районі АРК, Державної казначейської служби України про відшкодування моральної шкоди, завданої незаконними вимогами про виплату податку з доходів фізичних осіб,
ВСТАНОВИЛА:
По цивільній справі за позовом ОСОБА_5 до прокурора Бахчисарайського району АРК в інтересах держави в особі Державної податкової інспекції у Бахчисарайському районі АРК, Державної казначейської служби України про відшкодування моральної шкоди, завданої незаконними вимогами про виплату податку з доходів фізичних осіб, за апеляційною скаргою ОСОБА_5 на рішення Бахчисарайського районного суду АР Крим від 11 грудня 2012 року, суддею-доповідачем проведені необхідні дії по підготовці до розгляду справи апеляційним судом.
Зокрема, суддя-доповідач з'ясував питання про склад осіб, які беруть участь у справі, визначив характер спірних правовідносин та закон, який їх регулює, з'ясував обставини, на які посилаються сторони та інші особи, які беруть участь у справі, як на підставу своїх вимог і заперечень, з'ясував, які обставини визнаються чи заперечуються сторонами та іншими особами, вирішив питання щодо поважності причин неподання доказів до суду першої інстанції.
Вчинив інші дії, пов'язані із забезпеченням апеляційного розгляду справи.
Клопотань з питань виклику свідків, призначення експертизи, витребування доказів, судових доручень щодо збирання доказів, залучення до участі у справі спеціаліста, перекладача, щодо вжиття заходів забезпечення позову, від осіб, які беруть участь у справі не надходило.
Враховуючи викладене та керуючись статтями 301, 302 Цивільного процесуального кодексу України, колегія суддів -
УХВАЛИЛА:
1. Закінчити підготовчі дії, пов'язані із призначенням до розгляду цивільної справи за позовом ОСОБА_5 до прокурора Бахчисарайського району АРК в інтересах держави в особі Державної податкової інспекції у Бахчисарайському районі АРК, Державної казначейської служби України про відшкодування моральної шкоди, завданої незаконними вимогами про виплату податку з доходів фізичних осіб, за апеляційною скаргою ОСОБА_5 на рішення Бахчисарайського районного суду АР Крим від 11 грудня 2012 року.
2.Призначити зазначену справу до розгляду в Апеляційному суді на «12» лютого 2013 року о 10 годині 30 хвилин в приміщенні Апеляційного суду АРК.
3. Про час та місце судового розгляду повідомити сторони по справі.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Судді: