П О С Т А Н О В А
Іменем України
20 листопада 2013 року справа № 542/2439/13-п
провадження 3/542/913/13
Суддя Новосанжарського районного суду Полтавської області Киричок С.А., розглянувши матеріал, який надійшов з ВДАІ Новосанжарського РВ УМВС України в Полтавській області, про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, українця, громадянина України, жителя ІНФОРМАЦІЯ_2, не працюючого,
за ст. 130 ч. 1 КУпАП, –
в с т а н о в и в :
ОСОБА_1 08.11.2013 року о 12 год. 15 хв. на 12 км автодороги ОСОБА_2 керував мопедом Драгон, без номерного знаку, який належить йому, з ознаками алкогольного сп’яніння. Від проходження медогляду на стан сп’яніння відмовився в присутності двох свідків.
В судовому засіданні ОСОБА_1 свою вину у вчиненні адміністративного правопорушення визнав.
Крім визнання вини самим правопорушником, його винність підтверджується:
- протоколом про адміністративне правопорушення серії АБ2 № 872268 від 08.11.2013 року, згідно з яким він порушив п. 2.5 ПДР (а.с. 1);
- іншими матеріалами у справі.
Кваліфікація за ч. 1 ст. 130 КУпАП правильна.
При накладенні адміністративного стягнення враховується характер вчиненого правопорушення, особа порушника, ступінь його вини, обставини, що пом’якшують і обтяжують відповідальність.
Керуючись ч. 1 ст. 130 КУпАП, –
п о с т а н о в и в:
ОСОБА_1 визнати винним за ч. 1 ст. 130 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді 40 (сорока) годин громадських робіт.
Стягнути з ОСОБА_1, ідентифікаційний номер НОМЕР_1, на користь держави судовий збір в розмірі 34,41 грн.
Постанова може бути оскаржена протягом 10 днів.
Суддя (підпис)
Відповідає оригіналу
Суддя Новосанжарського районного суду
Полтавської області ОСОБА_3