ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
=======================================================================
УХВАЛА
"25" вересня 2006 р. | Справа № 3/438/06 |
м. Миколаїв
За позовом: УПФУ в Миколаївському районі Миколаївської області, м. Миколаїв,
Відповідач: Миколаївське районне споживче товариство, м. Миколаїв, вул. Веселинівська,16а
Суть спору: стягнення 17781,34грн..
Суддя Смородінова О.Г.
Секретар судового засідання Вязовський М.А.
ПРЕДСТАВНИКИ:
Від позивача: Турбал С.П., за дорученням;
Від відповідача: представник не з’явився.
ВСТАНОВИВ :
Позивач звернувся до господарського суду з позовними вимогами про стягнення з відповідача боргу по внескам на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування до ПФУ України в розмірі 17781,34грн.
Відповідач в судове засідання представника не направив, у відзиві позовні вимоги визнає та вказує на сплату заборгованості, про що надав платіжне доручення від 19.09.2006р. №216 на суму 17781,34грн.
Позивач в судовому засіданні підтвердив проплату заборгованості відповідачем та просить закрити провадження у справі в зв’язку з відмовою від позову через відсутність спору.
Стаття 157 КАС України передбачає, що суд закриває провадження у справі, якщо позивач відмовився від адміністративного позову і відмову прийнято судом.
Враховуючи викладене, суд вважає, що ця відмова діючому законодавству не суперечить, не порушує інтереси інших осіб.
Як свідчать матеріали справи, спір врегульовано сторонами в добровільному порядку та між сторонами не залишилося неврегульованих питань, які були підставою для подання позову.
Дослідивши матеріали справи, суд вважає за необхідне закрити провадження у справі.
Враховуючи викладене, керуючись п.2 ч. 1 ст. 157 Кодексу адміністративного судочинства України, господарський суд, –
У Х В А Л И В:
Закрити провадження у справі №3/438/06.
Суддя | О.Г. Смородінова |