УКРАЇНА
справа № 421/4687/13-п
Провадження № 3/421/922/2013
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
19 листопада 2013 суддя Первомайського міського суду Луганської області Сегал Л.Б., розглянувши матеріали, які надійшли з Первомайського МВ ГУМВС України в Луганській області, про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1,
працюючої: кафе «Рандеву» барменом, проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2,
за ч. 1 ст. 180-1 КУпАП,-
в с т а н о в и в:
У відношенні ОСОБА_1 складений протокол про адміністративне правопорушення, в якому вказано, що 02.11.2013 р. о 22-20 годині ОСОБА_1, знаходячись на своєму робочому місці в кафе «Рандеву» ЧП «Дихтярьова» за адресою: м. Первомайськ, вул. Свердлова, 26, де працює барменом, порушила ст. 20-1 Закону України «Про охорону дитинства», що виразилося в тому, що неповнолітня ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, знаходилася у вищевказаному кафе без супроводу батьків після 22-00 години.
При розгляді протоколу про адміністративне правопорушення в суді ОСОБА_1 не погодилася з обставинами, викладеними в протоколі про адміністративне правопорушення та пояснила, що вона працює барменом в кафе «Рандеву» ЧП «Дихтярьова». 02.11.2013 р. після 22-00 години в кафе зайшли чоловіки і дівчина, яка замовила чай. На вигляд ця дівчина виглядає дорослою. Вона подала чай цій дівчині, дівчина його випила і спитала в чоловіків, чи може вона вже піти. Чоловіки їй дозволили вийти і вона вийшла. Тоді чоловіки представилися їй, бармену, що вони працівники міліції і заявили претензії в тому, що вона після 22-00 години допустила перебування в кафе неповнолітньої дівчини без супроводження дорослих.
Її це обурює, бо цю дівчину привели в кафе ті чоловіки, які їй потім пред’явили претензії. Саме вони і були тими дорослими, у супроводі яких дівчина прийшла до кафе.
Дослідивши обставини справи, вислухавши пояснення особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, приходжу до висновку, що провадження по справі підлягає закриттю за наступних підстав.
Частина 1 ст. 180-1 КУпАП передбачає адміністративну відповідальність за порушення встановленого законом порядку перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування - тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, громадян - власників підприємств чи уповноважених ними осіб, громадян - суб’єктів підприємницької діяльності від двадцяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
В суді встановлено, що ОСОБА_1 не є посадовою особою підприємства, не є власником підприємства, не є суб’єктом підприємницької діяльності і не може бути суб’єктом відповідальності за ч. 1 ст. 180-1 КУпАП.
Оцінюючи здобуті докази, прихожу до висновку, що в діях ОСОБА_1 відсутній склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 180-1 КУпАП.
На підставі викладеного та керуючись ч.1 ст. 180-1, п.1 ст. 247, ст. 284 КУпАП, -
П о с та н о в и в:
Провадження по адміністративній справі у відношенні ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 180-1 КУпАП закрити за відсутністю в її діях складу адміністративного правопорушення.
Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови до апеляційного суду Луганської області через Первомайський міський суд Луганської області.
Суддя Л.Б.Сегал