Судове рішення #3362890
№ 3-6293/2008 року

 

                                                                                                                    № 3-6293/2008 року

ПОСТАНОВА

м. Лозова                                                                                                28 листопада 2008 року

 

Суддя Лозівського міськрайонного суду Харківської області Черняк В.В., розглянувши адміністративний матеріал, який надійшов від ВДАІ для обслуговування м. Павлограда та Павлоградського району УМВСУ в Дніпропетровській області відносно:

 

ОСОБА_1,ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженки м. Лозова, Харківської області, громадянки України, не працюючої, яка мешкає за адресою: АДРЕСА_1,

 

 

про притягнення до адміністративної відповідальності за ст.122 ч.1 КУпАП,

 

                                                                     встановив:

 

            27.10.2008 року о 12:20 год. на 48 в м. Павлоград, Дніпропетровської області по вул. Дніпровська була виявлена гр. ОСОБА_1, яка керуючи автомобілем марки Кіа Софіа, реєстраційний номерний знак НОМЕР_1, в зоні дії дорожнього знаку „Обмеження максимальної швидкості”, перевищила встановлену швидкість руху на 40 км/г, чим порушила вимоги п.12.4 правил дорожнього руху.

            Вказані обставини підтверджуються протоколом серії АВ № 509643 від 27.10.2008 року про адміністративне правопорушення.

            Відповідно до ст. 268 КУпАП, суд вважає можливим розглянути справу у відсутності правопорушника, так як він знав про час та місце розгляду справи, що підтверджується вищевказаним протоколом.

            Дії правопорушниці вірно кваліфіковані  за ст. 122 ч. 1 КУпАП, а саме перевищення водіями транспортних засобів встановлених обмежень швидкості руху.

            При накладенні адміністративного стягнення, суд враховує характер скоєного правопорушення, особу порушниці, ступінь її вини, майнове положення, обставини що пом'якшують і обтяжують відповідальність.

 

            Керуючись ст. ст. 24, 122 ч. 1, 284 КУпАП, суд -

 

                                                                  постановив:

 

            Накласти на ОСОБА_1 адміністративне стягнення за  ст.122 ч.1 КУпАП у вигляді штрафу в розмірі 17 (сімнадцять) гривень.

            Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Харківської області протягом десяти днів з дня винесення постанови.

 

 

                                             Суддя                                      В.В. Черняк

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація